Andrea Verešová oslnila na křtu kalendáře značky KORFF

Aneta Vignerová s Andreou Verešovou a nově pokřtěným kalendářem. Foto: Hermínapress.

Kosmetická značka KORFF, jejíž tváří je modelka Aneta Vignerová, pokřtila 15. prosince v luxusní restauraci KU BAR v centru Prahy svůj kalendář pro nový rok 2016.

Andrea Verešová zářila v zelené

Modelka Aneta Vignerová je již více než rok tváří této kosmetické značky. Na křtu proto pochopitelně nemohla chybět, byť hned následující den vyrazila relaxovat do hor. Přišla se podívat i moderátorka a reportérka Lucie Špaková.

Přestože to však oběma dámám velmi slušelo, daleko větší rozruch se strhl kolem jejich starší kolegyně, slovenské modelky Andrey Verešové. Ta se totiž na akci ukázala v luxusním kompletu z francouzského módního domu Hervé Léger.

„Jsou to moje první šaty téhle značky,“ přiznala modelka s úsměvem. „Vždy jsem si je přála, ale přišly mi moc drahé. V Dubaji je ale měli se slevou, tak jsem si je pořídila. Myslím, že zelená mi jde k očím,“ dodala.

Je jasné, že Andrea Verešová měla důvod se domnívat, že modely této značky jsou drahé. Jejich cena se běžně pochybuje kolem sta tisíc, sehnat se však dají i dražší kousky. Do tohoto luxusu se proto halí hvězdy, jako je Eva Longoria, Naomi Campbell či Victoria Beckham.

Andrea zabodovala v kompletu od Hervé Léger. Foto: Hermínapress.
Andrea zabodovala v kompletu od Hervé Léger. Foto: Hermínapress.

Dvorní návrhářka Nikol Švantnerové a její módní show

Kromě samotného křtu si hosté dozajista užili i make-up show Pavla Kortana a módní přehlídku návrhářky Terezy Sabáčkové. Ta dlouhodobě spolupracuje s Českou Miss 2015 Nikol Švantnerovou, která odletěla na Miss Universe s několika povedenými kousky z její dílny.

Její módní přehlídka byla sice krátká, přesto však měla úspěch. Pochvalovala si ji i Gabriela Dvořáková Bártová, která se s návrhářkou přátelí. Tereza jí dokonce navrhla i svatební šaty.

„Užívám si, že jsem tady jako host, i když se předvádí zrovna modely mojí kamarádky, návrhářky Terezy Sabáčkové,“ řekla modelka, který nyní s manželem Václavem Noidem Bártou vychovává malou dceru.

Hermínapress.cz
Hermínapress.cz