Barevná módní show návrhářky Jitky Klett

Foto: Arthur Koff.

Jedinečnou fashion show návrhářky Jitky Klett si měli možnost užít účastníci společenského galavečera na Ministerstvu zahraničních věcí. Uznávaná módní návrhářka představila 8. dubna 2016 v Černínském paláci jednu ze svých barevně laděných kolekcí s názvem BRELLA.

Mezi modelkami, které se v rámci této módní show představily, nechyběla naše kolegyně Petra Růžičková a finalistka České Miss 2015 Kateřina Krobová. Nádherné modely Jitky Klett oblékly i modelky Markéta Vlachová, Barbora Škodová, Zuzana Pavlů či Anna Avakjanová a  Dina Cassama.

Foto: Arthur Koff.
Foto: Arthur Koff.

Jitka Klett založila svoji módní značku již v roce 1994 a dnes úspěšně působí nejen v České republice, ale také v zahraničí. Jméno této návrhářky je známé na Slovensku či ve Spojených arabských emirátech, kde mezi její klienty patří i arabští šejkové. Tentokrát předvedla svoji kolekci exkluzivně pro klientelu z řad velvyslankyň a dalších VIP zájemkyň v Praze.

Jedinečnou atmosféru této akce si nyní můžete vychutnat i vy, a to díky snímkům Arthura Koffa, který tuto fashion show fotografoval přímo pro Svět Modelek! Další fotografie si můžete prohlédnout na jeho Facebookové stránce.

Foto: Arthur Koff.
Foto: Arthur Koff.