Finalistky České Miss 2016 na cestě za dobrodružstvím

Finalistky České Miss 2016 s ambasodorkou Ivou Kubelkovou. Foto: Česká Miss.

Finálová desítka soutěže Česká Miss 2016 dnes odletěla na svoje první soustředění. Dívky si společně užijí čtrnáct dní v exotickém Thajsku.

Tisková konference ve velkém stylu

Ještě před odletem se dívky seznámily s thajskou kulturou přímo v rezidenci Velvyslanectví Thajského království, kde se konala tisková konference. Všechny krásné dámy zde přivítal sám pan velvyslanec Narong Sasitorn s chotí.

Setkání, které moderoval Libor Bouček, si nenechala ujít ani Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, Česká Miss World Andrea Kalousová a Česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová. Přítomni byli i Gabriela Franková, Mirek Cipra a pochopitelně také ambasadorka Iva Kubelková.

Šťastnou cestu za zážitky, které otevírají obzory, Vám milé finalisty a týme přeji,“ popřála ředitelka České Miss Marcela Krplová. „Užijte si to, my tady doma se budeme těšit na každou fotku,“ dodala záhy.

Ještě poslední fotku před odbavením a hurá na cesty! Foto: Česká Miss.
Ještě poslední fotku před odbavením a hurá na cesty! Foto: Česká Miss.

Exotika čeká!

Finalistky České Miss 2016 také absolvovaly krátký kurz thajštiny v jazykové škole v Channel Crossings. Naučily se tam základy jazyka a obdržely i kapesní slovníky, aby se jim cestovalo co nejlépe.

A pak už vyrazily na letiště, kde na ně čekala ambasadorka soutěže Iva Kubelková. Tam jim bude během soustředění dělat společnost a určitě jim také v lecčem poradí. A nebyla by to Iva, kdyby ještě před vzletem letadla nestihla vyfotit společnou selfie. Schválně, kdo z vás by si také rád nastoupil na palubu letadla plného modelek?

Finalistky na palubě letadla mířícího do prosluněného Thajska. Foto: Instagram I. Kubelkové.
Finalistky na palubě letadla mířícího do prosluněného Thajska. Foto: Instagram I. Kubelkové.