Konečně! Oblíbená modelka se předvedla v kampani na spodní prádlo

Iva v nová kampani. Foto: Astratex.

Iva Kubelková již brzy oslaví magickou čtyřicítku, její postava je však stále výstavní. Navzdory tomu se však doposud představování spodního prádla vyhýbala. Tomu je ale nyní konec! Oblíbená modelka a moderátorka se totiž rozhodla pro spolupráci se značkou spodního prádla a plavek Astratex.

 „Nikdy jsem nespolupracovala se značkou spodního prádla, ale jsem moc ráda, že mohu zúročit své zkušenosti ze světa módy a být zástupkyní samotných zákaznic,“ svěřila se Iva Kubelková během natáčení televizního spotu. Ten by měl být zveřejněn v polovině října.

„Natáčení jsem si velmi užila, ve videu se představím v mnoha tvářích. Měla jsem i možnost vyzkoušet velké množství produktů a těším se, až se o své dojmy podělím s ostatními zákaznicemi,“ dodala závěrem Iva Kubelková, která se v posledních dnech věnuje nejen modelingu a moderování, ale i zpěvu.

Se značkou Astratex spolupracuje také Česká Miss World 2016 Natálie Kotková. Ta má tuto možnost díky zisku dílčího titulu Miss Bikini. Stane se tak tváří e-shopu Astratex a její podobizna bude také vystavená po otevření nové kamenné prodejny.

Iva v nové kampani. Foto: Astratex.
Iva v nové kampani. Foto: Astratex.