Natali Ruden „vytopila“ Forum Karlín se svou kolekcí!

Krásá střídá nádheru! Tak by se dala nazvat show, kterou připravila 1.6. módní návrhářka Natali Ruden v prostorách Forum Karlín. Jak je ve zvyku, Natali Ruden pojala přehlídku své kolekce opravdu velkolepě a několik stovek návštěvníků mohlo oči nechat na předních českých modelkách a propracovaných modelech kolekce Ocean, kterou návrhářka doslova „vytopila“ úžasnou atmosféru. Ty byly tentokrát připraveny ve volnějším stylu za použití jemnějších materiálů, než na jaké jsme od návrhářky zvyklí z předchozích kolekcí. Koneckonců přesvědčte se sami.

OCEAN 2017 – New collection ! #nataliruden #fashionshow #fashion #style #newcollection #newcollection #smile #forumkarlin

Příspěvek sdílený Natali Ruden (@natali_ruden_official),

Andrea Verešová, Nicol Švanterová, Tereza Jelínková, Gabriela Kratochvílová nebo Veronika Chmelířová a spoustu dalších krásných modelek vyneslo několik desítek modelů a návrhářka sklidila famózní úspěch. Celou akcí provázel moderátor Leoš Mareš a svého úkolu se zhostil na výbornou. Příjemným zpestřením bylo vystoupení zpěváka Alexe Luny, který svým jemným hlasem podtrhl význam kolekce Ocean.