Návrhářka představila novou barevnou kolekci

Monika Leová, Kateřina Malá, Natali Ruden a Nikola Dotková (zleva). Foto: Facebook N. Ruden.

Módní návrhářka Natali Ruden stylovým způsobem přivítala letní dny, když 2. června představila svoji novou kolekci. Hedvábné letní modely z její dílny jsou plné zářivých barev a není se proto čemu divit, že nadchly třeba i modelku Andreu Verešovou a zpěvačku Karolínu Krézlovou.

Prezentace nových modelů proběhla v pražském Butiku Natali Ruden a sama návrhářka ji zhodnotila velice kladně: „Akce se opravdu velmi vydařila a já jsem nesmírně spokojená, že se Vám kolekce líbí,“ napsala na svůj Facebook. Pochlubila se navíc i s tím, že díky inovativní technologii výroby látek se její modely nemačkají, což jistě jejich budoucí majitelky ocení.

Natali Ruden ve svém kalhotovém kostýmku (vlevo), na fotografii s Andreou Verešovou (uprostřed) a zpěvačka Karolína Krézlová (vpravo). Foto: Facebook N. Ruden.
Natali Ruden (vlevo), na fotografii s Andreou Verešovou (uprostřed) a zpěvačka Karolína Krézlová (vpravo). Foto: Facebook N. Ruden.

Natali Ruden si pro představení svých nových letních modelů vybrala tři krásné modelky, z nichž je bezpochyby nejznámější Česká Miss Earth 2013 Monika Leová. Krásu a půvab však nelze upřít ani jejím kolegyním, modelkám Kateřině Malé a Nikole Dotkové.

Jak se vám modely z dílny Natali Ruden líbí? Více fotografií i informací naleznete na Facebookové stránce této oblíbené návrhářky.

Foto: Facebook N. Ruden.
Foto: Facebook N. Ruden.