Pánové pozor! Tahle sexy modelka je znovu k mání!

Foto: Lenka Hatašová.

Zatímco současná Česká Miss si zvládla dát svůj vztah do pořádku, ta loňská už tolik štěstí neměla. Nikol Švantnerová před několika dny přiznala, že po téměř čtyřletém soužití se s fotbalistou Jakubem Horou rozešla. Už se od něj dokonce i odstěhovala.

„Přišli jsme na to, že už náš vztah nemá cenu dál slepovat a dávat tomu vztahu víc energie. Naše cesty se rozdělily a teď jsem za o ráda,“ přiznala modelka a držitelka titulu Česká Miss 2015. „Až s odstupem času vidím, že je to asi opravdu to nejlepší, co jsme mohli udělat.“

Tento vztah je již minulostí. Foto: Facebook N. Švantnerové.

„Momentálně se nejvíc věnuji sama sobě,“ smála se modelka v rozhovoru, ve kterém také vyvrátila domněnku, že by se k Jakubovi ještě vrátila. Tato situace již nastala v roce 2015, kdy se milenci po krátkém odloučení rozhodli svůj vztah obnovit. Jak je však vidno, žádný happy end se nekonal.

Do společnosti tak nyní Nikol Švantnerová chodí sama – bez partnera dorazila i na letošní vrchol plesové sezony, Česko-Slovenský ples. Navzdory tomu si však užila mnoho zábavy, společnost jí totiž dělaly její Missí kolegyně Jitka Nováčková a Natálie Kotková.