Poznáte, komu patří tento výstřih?

Foto: Profimediacz.

Středeční večer se pro mnohé stal téměř nezapomenutelným! Topmodelka Petra Němcová totiž na podporu své nadace Happy Hearts Fund pořádala slavností Gala večeři na Žofíně a opravdu se pro tuto příležitost vyfikla. Oblékla odvážný model z černého saténu a každý na ní mohl oči nechat!

Večerní róbu s hlubokým výstřihem má na svědomí módní návrhář Max Azria, jehož žena Lubov se této charitativní večeře také účastnila. Zároveň zde slavnostně představila kolekci BCBG MAX AZRIA, která v letošním roce vstupuje na český trh.

Akci podpořily také hvězdy české módní scény. Představila se zde třeba Česká Miss World 2016 Natálie Kotková nebo modelky Pavlína Němcová a Renata Langmannová. Chybět nemohl ani oblíbený hvězdný pár Leoš Mareš a Monika Koblížková.

Natálie Kotková, Renata Langmannová, Monika Koblížková a Leoš Mareš a Pavlína Němcová (zleva). Foto: Profimediacz.
Natálie Kotková, Renata Langmannová, Monika Koblížková a Leoš Mareš a Pavlína Němcová (zleva). Foto: Profimediacz.

„Charitativní Gala večeře pro mou nadaci Happy Hearts Fund je projekt, který má tradici a já jsem neskutečně šťastná, že se nám díky němu dosud podařilo významně pomoci dětem v mnoha zemích světa postižených přírodními katastrofami. V letošním roce se jedná o jedinou Charitativní Gala večeři pro Happy Hearts Fund na světě,“ vysvětlila v jednom z rozhovorů Petra Němcová.

Slavností charitativní gala večer, který proběhl za podpory magazínu Forbes a pod záštitou Městské části Praha 1 a starosty Oldřicha Lomeckého, má již punc tradiční akce – v letošním roce totiž proběhl již po páté. Během minulých ročníků se díky štědrosti dárců podařilo vybrat více než 6 000 000,- Kč, které posléze putovaly na obnovu a budování škol v zemích zasažených přírodními katastrofami.

Petra Němcová oslnila svým výstřihem. Foto: Profimediacz.
Petra Němcová oslnila svým výstřihem. Foto: Profimediacz.