Back
Image Alt

AKTUÁLNĚ

Sociální sítě jsou u nás i ve světě v neustálém rozmachu a není tedy divu, že na český internet přichází nová

Není tomu tak dávno, co firma Chickie vtrhla do Prahy jako uragán a uspořádala velkolepou módní přehlídku s předními českými

Krásá střídá nádheru! Tak by se dala nazvat show, kterou připravila 1.6. módní návrhářka Natali Ruden v prostorách Forum Karlín.

Modelka a vítězka soutěže Česká Miss 2011 Jitka Nováčková dnes slaví 25. narozeniny, blahopřejme! Nejenže svůj krásný věk určitě velkolepě oslaví, rozhodla

Akademická malířka, oděvní výtvarnice a módní návrhářka žijící střídavě v Praze a v Libanonu je známá a světově proslulá jak svou nenapodobitelnou

Není tomu tak dávno, co se všichni divili marketingovým praktikám Evy Čerešňákové a jejího přítele Martina Ditmara, jak na soutěž

Přestože se Češky řadí mezi nejkrásnější ženy světa, udržet si mladistvý vzhled a šarm i po čtyřicítce rozhodně neumí každá.

Modelka Veronika Kašáková se v posledních letech věnuje podpoře dětí z dětských domovů. Sama v takovém zařízení vyrostla a napsala o tom dokonce i knihu. Nazvala ji Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola.

těhotnými modelkami se v poslední době doslova roztrhl pytel. Oblíbeným manekýnkám to však, coby nastávajícím maminkám opravdu sluší. Důkazem tohoto tvrzení je třeba i bývalý andílek Victoria’s Secret Rosie Huntington-Whiteley.

Zdá se, že ve světě českého showbyznysu máme další dvojici, která neustála manželské neshody a volá po rozvodu. Po několika

Pouhých sedm měsíců od chvíle, kdy Bar Refaeli přivedla na svět svoji prvorozenou dceru Liv, oznámila prostřednictvím svého Instagramového účtu, že je opět těhotná! Bývalý andílek Victoria’s Secret si tak pomalu začíná plnit svůj sen o velké rodině.

Není žádným tajemstvím, že modelka a moderátorka Monika Leová je už od loňského roku zasnoubená se svým dlouholetým přítelem Martinem Košínem. Se svatbou sice kvůli pracovnímu a studijnímu vytížení nijak nespěchá, fotografie ve svatebních šatech už ale má. Jak to?

Oblíbená manekýnka je opravdu renesanční osobností. Kromě modelingu se totiž věnuje také hraní, zpívání a nově může do svého životopisu přidat i psaní. Čtete správně, Cara totiž před nedávnem oznámila, že fanoušci se již brzy mohou těšit na její knihu.

Uhrančivá modelka Emily Ratajkowski se představila v nové kampani značky DKNY. Prezentuje v ní spodní prádlo, punčochy a oblečení na spaní. Odhalila tak svoji štíhlou postavu, kterou by jí mohla závidět nejedna mladší dívka.

Zámecká jízdárna v Českém Krumlově již brzy přivítá další módní dny! Oblíbená akce Moda Fashion Day(s) zde proběhne první dubnový den, už nyní je však jasné, že se návštěvníci mají opravdu na co těšit. Ostatně stejně, jako v minulosti.