Slovensko má novou královnu krásy

Foto: Facebook Miss Slovensko.

Krátce po vyhlášení České Miss 2016, kterou se stala Andrea Bezděková, dospěla do finále také Slovenská obdoba této soutěže. Vyhlášení Miss Slovensko 2016 proběhlo 29. dubna a stávající královnu Lujzu Strakovou na pomyslném trůnu nahradila teprve osmnáctiletá studentka gymnázia v Lučenci Kristína Činčurová.

Po jejím boku stanula nová I. vicemiss Slovensko Michaela Meňkyová a Lenka Tekeljaková, která se stala II. vicemiss. Vítězka soutěže Kristína Činčurová měla štěstí a má tak i mnoho dílčích titulů, stala se totiž také Miss Gosh 2016 a Miss Príjemný hlas 2016. Titul Miss Pierot si odnesla Erika Bugárová a diváckou cenu Eva Miss Sympatia 2016 získala I. vicemiss Lenka Tekeljaková!

Foto: Facebook Miss Slovensko.
Foto: Facebook Miss Slovensko.

Slavnostním galavečerem, kterého se v bratislavské Incheba Expo Aréně zúčastnilo dvanáct finalistek, provázel moderátor Michal Sabo. Na pódiu se představily také zpěvačky Celeste Buckingham či Zuzana Smatanová. Za zmínku také jistě stojí, že v porotě zasedly i naše zástupkyně krásy – své exkluzivní místo zde měly Česká Miss 2016 Andrea Bezděková i České Miss World Natálie Kotková.

„Bylo to něco jiného sledovat finále pohodlně z křesílka,“ napsala o tomto zážitku Natálie Kotková. „S Ájou jsme všem držely palce, fandily a prožívaly vše s nimi. Já bych klidně skočila znovu na stage a finále si zopákla,“ přiznala na závěr.

Natálie Kotková a Andrea Bezděková. Foto: Facebook N. Kotkové.
Natálie Kotková a Andrea Bezděková. Foto: Facebook N. Kotkové.