Andrea Kalousová se připravuje na zkoušku dospělosti

9.1.2016

Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová se po návratu ze světové soutěže krásy v Číně opět usadila do školní lavice. Potkat ji však můžete i na odborné praxi v nemocnici, studuje totiž zdravotnickou školu.

Novou Miss World pro rok 2016 se stala plavovlasá Španělka

20.12.2015

Slavnostní galavečer proběhl 19. prosince na čínském ostrově Sanya. Česká republika bohužel úspěch neslavila, radost však jistě mají ve Španělsku. Jejich reprezentantka Mireia Lalaguna Royo se totiž stala vítězkou 65. ročníku Miss World.

Andrea Kalousová slaví na Miss World první dílčí úspěchy

12.12.2015

Česká Miss World Andrea Kalousová je momentálně v plném proudu příprav na světové finále soutěže Miss World 2015. Přestože slavnostní galavečer, na kterém jedna z mnoha krásek světa získá vysněnou korunku, je ještě daleko, Andrea už slaví první úspěch!

Andrea Kalousová zhubla kvůli Miss World

22.11.2015

Česká Miss World Andrea Kalousová odletěla před několika hodinami do Číny, kde bude Českou republiku reprezentovat na jedné z největších soutěží krásy Miss World. Zajímá vás, jak se připravovala?

Galavečer Alzheimerova choroba… nejste na to sami

10.10.2015

V nedávném článku jsme vás zvali na slavnostní galavečer Život s demencí, který 1. října proběhl v pražské Lucerně. A protože víme, že mnohé z vás toto téma zajímá, připravili jsme reportáž a také slibovaný záznam z akce, ve […]