Simona Krainová se objeví v novém filmu

2.10.2015

Simona Krainová je krásná žena, která se živí hlavně jako modelka, několikrát už jsme ji však mohli vidět i ve filmu. Nově se představí po boku Ondřeje Sokola ve snímku Dvojníci.

Zorka Hejdová běhá pro dobrou věc

29.9.2015

Zora Hejdová se živí jako moderátorka, zajímá se však i o módu a svoji krásnou postavu si udržuje sportem. Společně s manželem Mírou Hejdou se proto nedávno zúčastnili charitativního výběhu Run Tour.

Jennifer Lawrence v roli modelky pro módní dům Dior

20.9.2015

Americká herečka Jennifer Lawrence spolupracuje s módním domem Dior již od roku 2013. Ukázala se v řadě kampaní, a protože se jako modelka osvědčila, nafotila nedávno další sérii fotografií a představila se i v reklamě.

Veronika Kašáková a malé modelky z dětského domova

8.9.2015

Veroniku Kašákovou můžete znát z Miss ČR 2014, kde se probojovala do finálového kola. Posléze se stala patronkou nadace Nadání a dovednosti o.p.s. a díky tomu se zúčastnila také fotografování s dívkami z dětského domova.

Monika Absolonová coby modelka s bříškem

31.8.2015

Moniku Absolonovou známe především jako zpěvačku, to jí však nebránilo vyzkoušet si pro jednou také roli modelky. A protože je v požehnaném stavu, rozhodla se toho využít a nechat se nafotit s kočárkem.

Mr. International je v Česku!

21.8.2015

Pokud patříte mezi fanynky soutěže Mister International, zaregistrovali jste možná, že její poslední vítěz, třicetiletý Neil Perez, zavítal do České republiky.

Aneta Langerová zářila na Prague Pride

17.8.2015

Ulice Prahy se v těchto dnech zaplnily duhovými barvami – začal totiž  Prague Pride 2015. Na tomto festivalu homosexuální kultury se ukázala i zpěvačka Aneta Langerová, která se svojí lesbickou orientací už několik let netají.

Psí máma Patricie Solaříková

12.8.2015

Tuto mladou herečku nejspíš znáte z nekonečného seriálu Ulice, ve kterém působí už do jeho samotného počátku. Patricie tak prakticky před očima celého národa vyrostla z dítěte do mladé ženy, která překypuje nejen talentem a krásou, ale […]

Marie Doležalová tváří Dyzajn market Festivalu

11.8.2015

Marie Doležalová už dávno není jen Saša Bůčková ze seriálu Comeback. Tato nadaná mladá herečka je k vidění na divadelních prknech a proslavila se také svým blogem Kafe a cigárko. Nedávno se nechala vyfotografovat pro největší […]

Jana Doležalová v boji proti hemofilii

9.8.2015

Bývalá modelka a Miss České republiky pro rok 2004 Jana Doležalová se rozhodla pomoci s šířením informací o hemofilii. Stala se ambasadorkou kampaně Podporuji léčbu hemofilie a Mezinárodního dne hemofilie pro ČR.

1 2