Tahle sexy návrhářka oblékla do svatebního přední české modelky!

Foto: JA KO.

Sandra Marková je módní návrhářka, která jistě vykouzlí úsměv na tváři nejedné ženy. Před časem představila světu svoji novou kolekci FW16/17, čilý rozruch však panuje především kolem jejích svatebních šatů. Ty se staly doslova trhákem mezi nastávajícími nevěstami, protože v rámci své kampaně do nich Sandra oblékla taková esa tuzemské fashion scény, jako je modelka a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová. Její modely však vynesly i čerstvě zasnoubená modelka Kateřina Votavová či finalistka České Miss Veronika Kopřivová.

„V kolekci můžeme vidět jak luxusní krajky, jemné a splývavé materiály, tak vysoké rozparky a úzké pásky, které vyzdvihují nejen střih, ale i siluetu,“ přiblížila Sandra Marková, na co se při tvorbě zaměřila. „Hrála jsem si zde i s rafinovaným průsvitem, kdy jsem textilie a krajky podkládala tělovým materiálem, tudíž zdánlivě nahé, není skutečně nahé. Jak se říká, občas je méně více,“ dodala s úsměvem.

Sama návrhářka se může pochlubit s luxusní postavou a tělem modelky. Někdy bývá dokonce označována jako nejkrásnější česká módní návrhářka a občas i zapózuje před hledáčky objektivů. Většinou však nechává pózování na profesionálních modelkách. Jedním z důvodů je možná i její pracovní vytíženost. „Když se mi začnou hromadit zakázky, občas nevím, kde mi hlava stojí. Naštěstí mám kolem sebe skvělý tým lidí, kteří mi s určitými fázemi na šatech vypomáhají.“

Kateřina Votavová, Nikol Švantnerová a Veronika Kopřivová v šatech od Sandry Markové. Foto: Klára Bartheldi.