Usměvavá blondýna slaví první úspěch na Miss Earth!

Foto: Miss Earth.

Kristýna Kubíčková reprezentuje Českou republiku na Filipínách, kde momentálně probíhá Miss Earth, jedna z největších soutěží krásy na světě. Stejně jako na mnoha jiných kláních krásy, i zde mohou dívky získat celou řadu dílčích ocenění. A právě to se Kristýně podařilo!

Česká Miss Earth 2016 uspěla se svým tanečním vystoupením v talentové soutěži, jež se konala ve Versailles Palace ve filipínské Manile, a to i navzdory zdravotním potížím, se kterými se potýkala krátce před odletem na soutěž. Tančila latinoshow, které se v minulosti věnovala závodně. V té době několikrát získala titul mistryně světa a není se proto čemu divit, že porotu oslnila i tentokrát.

Foto: Miss Earth.
Foto: Miss Earth.

„Kristýnka tančila latinoshow, mix karibských tanců salsy, bachaty a merenque. I když musela svoji kariéru ze zdravotních důvodů ukončit, patří zvolené taneční číslo mezi jedno z nejoblíbenějších a je její srdeční záležitostí,“ nechala se slyšet Kristýnina maminka Kamila, která dceři pochopitelně držela palce.

Modelka nakonec obsadila úžasné druhé místo, porazila ji pouze reprezentantka Mongolska, která se představila v dech beroucím akrobatickém vystoupení. Třetí místo získala Miss Haiti se svojí dramatickou scénou.

Slavnostní finálový večer Miss Earth proběhne již 29. října a my vás o jeho průběhu budeme určitě informovat!