Veronika Kašáková dělá radost dětem

Foto: Petr Kozlík Jr.

Finalistka České Miss 2014 před časem založila vlastní Nadační fond Veroniky Kašákové. Naplno se tak nyní může věnovat tomu, co je podle ní důležité – pomáhá dětem z dětských domovů. Modelka se zaměřuje nejen na to, jak připravit tyto děti na život mimo dětský domov, ale snaží se jim také zpestřit každodenní rutinu.

A tak vnikly rozesmáté fotografie, na kterých je Veronika zachycena spolu s čtyřmi dětmi: „Nadační fond Veroniky Kašákové Vám přeje krásný víkend a v každé rodině tolik úsměvů, jako na naší fotce, která by nevznikla nebýt šťastných dětí z Dětský Domov Vysoká Pec,“ napsala bývalá Miss k fotografii.

Série snímků, které má na svědomí fotograf Petr Kozlík Jr., vznikla právě pro Veroničin nově založený nadační fond. Tyto usměvavé propagační materiály tak doufejme pomohou k rychlému a bezproblémovému startu Nadačního fondu Veroniky Kašákové na poli charitativních projektů.

„Atmosféra během fotografování byla úžasná a víte proč?,“ zeptala se Veronika Kašáková. „Rozloučíte se v životě s jedním negativním člověkem a Bůh vám pošle deset pozitivních, kteří Váš život zjednoduší a kteří Vás milují,“ vysvětlila.

Foto: Petr Kozlík Jr.
Foto: Petr Kozlík Jr.