Back
Image Alt

10 nejlépe placených modelek na světě

10 nejlépe placených modelek na světě

 

6. Miranda Kerr – 5,5 miliónů $

forbes.com

forbes.com

Bývalý andílek již několikrát zmiňované značky Victoria’s Secret, Miranda Kerr, je nyní tváří další značky spodního prádla, podprsenek Wonderbra. Další lukrativní smlouvy a výdělky jí přináší značky Swarovski, Clear hair nebo Escada Joyful Fragrance. Momentálně rozvedená topmodelka má dítě s Orlandem Bloomem.

7. Joan Smalls – 5,5 miliónů $

forbes.com

forbes.com

Její zisky plynou z kontraktů se značkami jako Estée Lauder, H&M, Calvin Klein nebo Marc Jacobs. Mimo jiné tato 27 letá modelka z Puerto Rica odchodí ročně až dvakrát více modních přehlídek než většina modelek z toho žebříčku.

8. Lara Stone – 5 miliónů $

forbes.com

forbes.com

Lara Stone se vrátila po roční odmlce a hned se umístila na 8. příčce nejlépe placených modelek světa. Topmodelka z Nizozemí předvádí pro módní domy jako Calvin Klein, Stella McCartney, kosmetickou značku L’Oreál nebo zaprodala svou tvář parfémům Tom Ford.

9. Alessandra Ambrosio – 5 miliónů $

forbes.com

forbes.com

Za většinu svých příjmů děkuje módní značce Victoria’s Secret. Alessandra má dvě děti, svoji vlastní řadu plavek a začala hrát v brazilském seriálu Verdades Secretas (Tajemství a lži).

10. Candice Swanepoel – 5 miliónů $

forbes.com

forbes.com

Modelka z Jižní Afriky je tváří Max Factor a parfémů Versace. Její příjem se od loňského roku zdvojnásobil a podíl na tom mají i módní přehlídky pro Victoria’s Secret nebo reklamy pro Free People a Givench.