Back
Image Alt

18. ročník Miss Agro zná svoji vítězku

18. ročník Miss Agro zná svoji vítězku

Tradiční klání krásy Miss Argo vyvrcholilo 15. května 2016 v areálu pražské České zemědělské univerzity. Oblíbenou studentskou soutěž krásy, inteligence a šarmu vyhrála čtyřiadvacetiletá studentka oboru Zahradní a krajinná tvorba Lada Pařízková, která se tak stala v pořadí již 18. královnou této univerzity.Akce byla vyvrcholením stejnojmenného festivalu, který do areálu školy přilákal několik tisíc fanoušků krásy a hudby. K vidění zde byly skupiny Sto zvířat, Buty, Mydy Rabycad, ale třeba i ukázka ČZU Cheerleaders.

Foto: iZUN - Zemědělské Univerzitní Noviny.

Foto: iZUN – Zemědělské Univerzitní Noviny.

Soutěže Miss Agro se zúčastnilo deset dívek a kromě vítězné Lady Pařízkové si korunky od společnosti Šenýř Bijoux odnesly také Patricie Joglová, která se stala I. vicemiss Agro, a Markéta Santajová, jež získala titul II. vicemiss. Vyhlášena byla také Miss Sympatie Tiger 2016, kterou je Michaela Šubrtová. Miss iUIN se pak stala Nikola Nejedlíková.

Dívky se předvedly v tradičních disciplínách, jako je promenáda v plavkách či přehlídka ve večerních šatech. Pro tuto příležitost finalistky oblékly modely z dílny návrhářky Ivety Paulerové. O tom, jak se dívky nakonec umístí, rozhodla odborná porota. V jejím čele zasedla finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková, která se zároveň stala také patronkou soutěže pro tento rok.

Vítězka soutěže Lada Pařízková (vlevo) a Veronika Kašáková (vpravo). Foto: Matěj Plachý.

Vítězka soutěže Lada Pařízková (vlevo) a Veronika Kašáková (vpravo). Foto: Matěj Plachý.