Back
Image Alt

Alessandra Ambrosio končí u Victoria’s Secret!

Alessandra Ambrosio končí u Victoria’s Secret!

Před pár dny proběhla velmi očekávaná módní přehlídka Victoria’s Secret , ve které byly k vidění ty nejznámější modelky. Pro jednu z nich ale byla tato přehlídka poslední.

Alexandra v roce 2000 při své první přehlídce pro Victoria’s Secret. Foto:FirstView

Alessandra Ambrosio předváděla pro tuto světoznámou značku spodního prádla celých sedmnáct let. “Nedokážu slovy popsat, jak jsem vděčná, že jsem mohla pracovat pro tuto úžasnou značku, která inspiruje mě a ženy z celého světa. Ani v těch nejdivočejších snech jsem si nepředstavovala, že budu součástí sedmnácti přehlídek Victoria’s Secret.“ Jak se ale říká, všechno krásné musí jednou skončit.  Po show začaly médii kolovat fámy o odchodu Alessandry z Victoria’s Secret.  Krátce na to se ale bohužel ukázalo, že nejde o fámy, což sama modelka potvrdila ve svém emotivním postu na Instagramu.

Když někde pracujete celých sedmnáct let a zvyknete si na lidi kolem sebe, je odchod o to těžší. Šestatřicetiletá modelka ale stále srší elánem a postavu by jí mohly závidět kdejaké teenagerky. Je tedy jasné, že určitě nebude mít nouzi o jiné pracovní nabídky a mezitím se může věnovat svým krásným dětem.

Alessandru můžete momentálně vidět ve filmu Táta je doma II, který je právě v kinech!