Back
Image Alt

Alexa Chung – fashion diva z Británie!

Alexa Chung – fashion diva z Británie!

Čtyřiatřicetiletá Alexa Chung je žena mnoha talentů, která vykonává několik povolání. Je designérka, modelka, spisovatelka a moderátorka. Vypadá výborně a mnohem mladší, než ve skutečnosti je. Zejména v rodné Velké Británii (pochází z města Privett) je považována za fashion ikonu. Mnoho dívek a žen se rádo inspiruje jejím stylem oblékání. Proto se Alexa rozhodla uplatnit svůj cit pro módu a začala navrhovat vlastní oblečení.

Svou kolekci uvedla na trh 30. května 2017 a od té doby se těší velké oblibě mezi fanoušky ale i dalšími milovníky módy. Alexa udává trendy i v dalších oblastech. Jakmile veřejně řekne, že si oblíbila určitou rtěnku nebo parfém nebo cokoliv jiného, do chvilky je dotyčný produkt beznadějně vyprodaný.

Mimo jiné je Alexa spoluzakladatelkou a kreativní ředitelkou VILLOID. Jedná se o aplikaci, kde lze online nakupovat oblečení a další doplňky. Aplikace byla uvedena v září 2015 a svým uživatelům nabízí mnoho výhod. Můžete sledovat, co je zrovna v módě a co se líbí předním stylistům a fashion blogerům.

Foto: iTunes

Svou lásku pro módu Alexa vyjádřila také ve své knize s názvem „IT“, která vyšla v roce 2013. O rok později vyšla její německá verze s názvem „it: Über Style“.

Foto: amazon.com

Alexa je zkrátka holka pro všechno, která se nebojí zkoušet a vytvářet nové věci.