Back
Image Alt

Alice Abraham na MODA Fashion Day(s)

Alice Abraham na MODA Fashion Day(s)

Clarion Congress Hotel v Českých Budějovicích hostil 9. června 2016 již 2. ročník akce MODA Fashion Day(s). Za podpory České Miss 2011 Jitky Nováčkové se zde představil tým 24 modelů a modelek, který si pro diváky připravil exkluzivní módní show.

Vše odstartovalo již v odpoledních hodinách, kdy pod patronátem doc. Lucie Kozlové, radní pro sociální oblast Českých Budějovic, proběhla doprovodná akce s názvem Žena na prahu 21. století aneb povíme si to u kávy. Jednalo se o speciální workshop, který se zaměřil na pozici ženy v dnešní společnosti a na nástrahy, jež na ni číhají.

Modelky Kateřina Votavová, Kristýna Schicková, Jitka Nováčková a Kristýna Boková v modelek návrhářky Alice Abraham. Foto: Arthur Koff.

Modelky Kateřina Votavová, Kristýna Schicková, Jitka Nováčková a Kristýna Boková v modelech návrhářky Alice Abraham. Foto: Arthur Koff.

Večerní módní show pak odstartovali Butik L’skříň, Klobouky K – Concept Store Tonak a Pánské obleky BANDI. Vrcholem akce byla očekávaná prezentace kolekce světoznámé módní návrhářky Alice Abraham. Ta u diváků přesně podle očekávání sklidila obrovský úspěch. Mezi modelkami se kromě již zmíněné Jitky Nováčkové představila také Kristýna Boková, Kateřina Votavová, Kristýna Schicková či Barbora Zelená.

Akce MODA Fashion Day(s) měla také charitativní podtext. Její výtěžek byl rozdělen mezi tři organizace, konkrétně šlo o občanské sdružení Fokus, Bílý kruh bezpečí a DialogCB.

Více exkluzivních fotografií najdete na Facebookové stránce fotografa Arthura Koffa s názvem 4to4u.

Klobouky K - Concept Store Tonak. Foto: MODA Fashion Day(s).

Klobouky K – Concept Store Tonak. Foto: MODA Fashion Day(s).