Back
Image Alt

Andělská Miss Face září mezi šperky

Andělská Miss Face září mezi šperky

Vítězka Miss Face 2015 Barbora Hamplová sice není v médiích vidět tolik, jako její kolegyně ze soutěže Natálie Myslíková, na modeling však rozhodně nezanevřela. Před časem se tato uhrančivá tmavovláska rozhodla pro spolupráci s firmou Andělské zvonky a nafotila snímky pro jejich kolekci TOP produktů.

Barbora se na některých snímcích nebála poodhalit, přesto však neukázala víc, než je nutné. Ostatně hlavní pozornost je věnována originálním šperkům, které ji zdobí. Na jedné z fotografií má modelka dokonce i svoji korunku vítězky Miss Face.

Šperky si Barbora Hamplová očividně oblíbila i v soukromí, na svém Instagramu se totiž pochlubila s novým přívěškem právě od Andělských zvonků. „Děkuji moc za nádherný šperk, který mě denně zdobí. Zamilovala jsem si ho,“ napsala k fotografii.

Modelka si nyní užívá poslední týdny v pozici kralující Miss Face, o její nástupkyni se totiž rozhodne již brzy. Jména dívek, jež se stanou letošními finalistkami této oblíbené soutěže krásy, budou zveřejněna na počátku května 2016.

Foto: Andělské zvonky.

Foto: Andělské zvonky.