Back
Image Alt

Andílci Victoria’s Secret budou již brzy maminkami!

Andílci Victoria’s Secret budou již brzy maminkami!

Modelky, kolegyně a kamarádky Candice Swanepoel a Behati Prinsloo, které nejvíce proslavila hvězdná spolupráce s Victoria´s Secret, dříve porovnávaly své sexy křivky ve spodním prádle, nyní ale slavné modelky mohou srovnávat velikost svých zakulacujících se bříšek. Obě se totiž již v blízké době stanou poprvé maminkami!

 Andělská kráska Candice Swanepoel, zdroj: Victoria's Secret


Andělská kráska Candice Swanepoel, zdroj: Victoria’s Secret

Candice Swanepoel je jihoafrická modelka s portugalskými kořeny, která uhranula (nejen) módní svět svou andělskou tváří a gazelí postavou. Kromě značky Victoria’s Secret, se kterou spolupracuje již řadu let, se objevila na módních přehlídkách Tommy Hilfiger, Dolce&Gabanna, Michael Kors, Donna Karan a na exkluzivní obálce magazínu Vogue a to hned v několika zemích. Sladkou novinu o tom, že čeká se svým snoubencem a dlouholetým přítelem miminko, oznámila Candice prostřednictvím fotografie na Instagramu svého ještě plochého bříška s něžným popiskem “Baby Angel”.

Krásné nastávající maminky a kamarádky Candice a Behati, zdroj: Hermina Press

Krásné nastávající maminky a kamarádky Candice a Behati, zdroj: Hermina Press

Dalším andílkem ze stáje Victoria’s Secret, který se těší na přírůstek je namibijská modelka Behati Prinsloo, která čeká potomka se svým manželem a frontmanem skupiny Maroon 5, Adamem Levinem. Behati v šestnácti letech odešla do Británie, kde záhy rozjela modelingovou kariéru a předváděla pro takové velikány jako je Chanel, Prada, Louis Vuitton či Max Mara. Podobně jako její kolegyně Candice se objevila na titulce Vogue. Oběma nastávajícím maminkám přejeme hodně štěstí!