Back
Image Alt

Andílci Victoria’s Secret řádí v Paříži!

Andílci Victoria’s Secret řádí v Paříži!

Již za 5 dní, tedy 5. prosince, se dočkáme oficiálního záznamu nejočekávanější a nejexkluzivnější přehlídky roku Victoria’s Secret Fashion Show 2016. Letos poprvé se přehlídka andělské krásy a svůdného spodního prádla odehraje v Paříži poslední listopadový večer. Svou účast  a hvězdné vystoupení přislíbili ikonická Lady Gaga, Bruno Mars a The Weeknd. Předvádějící topmodelky, mezi nimiž nechybí Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Lily Aldridge, Kendall Jenner či Gigi Hadid, jsou ve francouzské metropoli a ladí poslední kroky choreografie před fenomenální večerem.

Andílci VS při cestě do Paříže, zdroj: Victoria's Secret

Andílci VS při cestě do Paříže, zdroj: Victoria’s Secret

Všechny krásky dorazily do Paříže společně a navíc stylovým, privátním letadlem Victoria’s Secret, takže už jen svým příletem se postaraly o pořádný rozruch! Na palubě panovala skvělá nálada, kterou navíc umocnilo pravé šampaňské. Hvězdná stálice Alessandra Ambrosio neváhala zapózovat i v samotné pilotní kabině.

Během celé cesty panovala výborná nálada, zdroj: Victoria's Secret

Během celé cesty panovala výborná nálada, zdroj: Victoria’s Secret

Nutno podotknout, že modelky si chvilkový relax opravdu zaslouží, několik týdnu před přehlídkou drží přísnou dietu, kde převažuje zelenina, proteinové koktejly a hlavně litry čisté vody, spí minimálně 8 hodin denně a tráví dlouhé hodiny v posilovně. Jejich trénink a celková příprava by se daly přirovnat k vrcholovým sportovcům. „Sice jsem unavená, ale je mi tak skvěle, jako mi ještě nikdy nebylo. Vím, že jsem teď v nejlepší formě a cítím se tak silná jako nikdy,“ nechala se slyšet australská topmodelka Bridget Malcolm a zároveň s úsměvem přiznala, že po tolik očekávané přehlídce se odmění oblíbeným hamburgerem.