Back
Image Alt

Andrea Bezděková přiznala plastickou operaci

Andrea Bezděková přiznala plastickou operaci

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková je velmi krásná dívka, přiznala však, že v ní dlouho hlodal červíček pochybností, jež se týkaly jejího nosu. Andrea se nakonec rozhodla podstoupit plastickou operaci, během které jí byl nos upraven.

Sympatická Miss o tomto rozhodnutí informovala prostřednictvím svých sociálních sítí a zdůraznila, že zákrok podstoupila ze své vlastní iniciativy. „Je tomu pár let, co jsem si s myšlenkou operace začala pohrávat. A teď mě vidíte takhle, což znamená, že mé rozhodnutí bylo zřejmě definitivní,“ napsala Andrea k fotografii, o kterou se s fanoušky podělila jen několik hodin po samotné operaci. Tu podstoupila po svém návratu z Chorvatska, kam doplula společně s Natálií Kotkovou a Kristýnou Kubíčkovou na jachtě.

„Dělám to pro sebe, ne kvůli světové soutěži, která mě brzy čeká,“ zdůraznila také Česká Miss. „Není to tak, že bych se doma utápěla v slzách, ale sním o nosu jako knoflíček. Chci, aby byl především rovný a užší.“

Andrea Bezděková se nyní po náročné operaci zotavuje. Uvedla, že tento čas hodlá využít ke zlepšení své angličtiny – na světové soutěži si totiž chce být svými výroky jistá.

Andrea na selfie krátce po operaci. Foto: Facebook A. Bezděkové.

Andrea na selfie krátce po operaci. Foto: Facebook A. Bezděkové.