Back
Image Alt

Andrea Kalousová zhubla kvůli Miss World

Andrea Kalousová zhubla kvůli Miss World

Česká Miss World Andrea Kalousová odletěla před několika hodinami do Číny, kde bude Českou republiku reprezentovat na jedné z největších soutěží krásy Miss World. Zajímá vás, jak se připravovala?

Světové soutěže čekají na české krásky

Andrea Kalousová skončila v loňské České Miss na druhém místě, není však 1. vicemiss, jak je zvykem. Získala totiž titul Česká Miss World. Proč? Odpověď je nasnadě – bude to totiž právě Andrea, která nás bude reprezentovat na té světové Miss World, která již brzy odstartuje.

Vítězka České Miss 2015 Nikol Švantnerová také brzy odletí na další ze světových soutěží, v jejím případě to bude Miss Universe. Karolína Mališová, která se v České Miss umístila na třetím místě, se zúčastní Miss Earth.

Andrea s Karolínou Mališovou (vlevo) a Nikol Švantnerovou (uprostřed). Foto: Facebook A. Kalousové.

Andrea s Karolínou Mališovou (vlevo) a Nikol Švantnerovou (uprostřed). Foto: Facebook A. Kalousové.

Velká soutěž = velké přípravy

Andrea přiznala, že přípravám na Miss World obětovala opravdu hodně času. Nepracovala však jen na své postavě, ale i na jazykové výbavě:Angličtinu jsem opravdu pilovala, to jsem potřebovala. Sledovala jsem seriály v angličtině. Co se týče postavy, hodně jsem běhala a udělala jsem si i rekord na deset kilometrů. Chodila jsem také na thaibox,“ vyjmenovávala modelka své aktivity.

Běh pomohl Andree vyrýsovat postavu a dokonce díky němu zhubla o celou jednu konfekční velikost. Protože se ale nijak pravidelně neváží, uvědomila si to až u švadleny, kde si zkoušela garderobu, se kterou na Miss World poletí.

“Švadleny musely zmenšovat šaty o pět centimetrů v pase. Na kila nevím, kolik mám dole, ale na centimetry je to hodně,” přiznala Andea Kalousová.

Andree se, s trochou nadsázky, splnil sen každé malé holčičky. Na soutěž si totiž odváží několikery nádherné šaty, které speciálně pro ni vytvořila módní návrhářka Beata Rajská. Nechybí ani její národní kostým, který má na svědomí Marie Stará. Ta mimochodem vytvořila národní kostým i pro Karolínu Mališovou.

Andrea v šatech od módní návrhářky Beaty Rajské. Foto: Facebook A. Kalousové.

Andrea v šatech od módní návrhářky Beaty Rajské. Foto: Facebook A. Kalousové.

Hurá na Sanyu!

Andrea Kalousová už má za sebou dlouhý let z Prahy do Pekingu, kde ještě musela přestupovat. Vše však zvládla a nyní už odpočívá na ostrově Sanya, kde se bude světová soutěž odehrávat. Jak ale sama modelka přiznala, na letišti to byla pěkná bojovka.

Tohle napsala ke svojí fotografii: „Cesta na letiště byla poněkud hektická, a aby toho nebylo málo, tak se při vážení kufrů zjistilo, že místo 20kg jsem měla v jednom kufru o deset víc… neměla jsem doma váhu a tak jsem pouze odhadem potěžkávala kufry a nenapadlo mě, že hravě zvednu 30 kg.“

Andrea stihla i selfie s kufry. Foto: Facebook A. Kalousové.

Andrea stihla i selfie s kufry. Foto: Facebook A. Kalousové.

Tak snad už bude vše v pořádku a Andree se na soutěži zadaří.