Back
Image Alt

Andrea Verešová oslnila na křtu kalendáře značky KORFF

Andrea Verešová oslnila na křtu kalendáře značky KORFF

Kosmetická značka KORFF, jejíž tváří je modelka Aneta Vignerová, pokřtila 15. prosince v luxusní restauraci KU BAR v centru Prahy svůj kalendář pro nový rok 2016.

Andrea Verešová zářila v zelené

Modelka Aneta Vignerová je již více než rok tváří této kosmetické značky. Na křtu proto pochopitelně nemohla chybět, byť hned následující den vyrazila relaxovat do hor. Přišla se podívat i moderátorka a reportérka Lucie Špaková.

Přestože to však oběma dámám velmi slušelo, daleko větší rozruch se strhl kolem jejich starší kolegyně, slovenské modelky Andrey Verešové. Ta se totiž na akci ukázala v luxusním kompletu z francouzského módního domu Hervé Léger.

„Jsou to moje první šaty téhle značky,“ přiznala modelka s úsměvem. „Vždy jsem si je přála, ale přišly mi moc drahé. V Dubaji je ale měli se slevou, tak jsem si je pořídila. Myslím, že zelená mi jde k očím,“ dodala.

Je jasné, že Andrea Verešová měla důvod se domnívat, že modely této značky jsou drahé. Jejich cena se běžně pochybuje kolem sta tisíc, sehnat se však dají i dražší kousky. Do tohoto luxusu se proto halí hvězdy, jako je Eva Longoria, Naomi Campbell či Victoria Beckham.

Andrea zabodovala v kompletu od Hervé Léger. Foto: Hermínapress.

Andrea zabodovala v kompletu od Hervé Léger. Foto: Hermínapress.

Dvorní návrhářka Nikol Švantnerové a její módní show

Kromě samotného křtu si hosté dozajista užili i make-up show Pavla Kortana a módní přehlídku návrhářky Terezy Sabáčkové. Ta dlouhodobě spolupracuje s Českou Miss 2015 Nikol Švantnerovou, která odletěla na Miss Universe s několika povedenými kousky z její dílny.

Její módní přehlídka byla sice krátká, přesto však měla úspěch. Pochvalovala si ji i Gabriela Dvořáková Bártová, která se s návrhářkou přátelí. Tereza jí dokonce navrhla i svatební šaty.

„Užívám si, že jsem tady jako host, i když se předvádí zrovna modely mojí kamarádky, návrhářky Terezy Sabáčkové,“ řekla modelka, který nyní s manželem Václavem Noidem Bártou vychovává malou dceru.

Hermínapress.cz

Hermínapress.cz