Back
Image Alt

Andrea Verešová se opět pochlubila svým božským tělem!

Andrea Verešová se opět pochlubila svým božským tělem!

Jednou z hvězdných stálic, která 10 ročníků oslňovala svou dokonalou postavou, luxusními šperky a celou řadou odvážných a nákladných rób na filmovém festivalu v Karlových Varech, je i Andrea Verešová, slovenská modelka, Miss Slovensko roku 1990, vystudovaná právnička, příležitostná moderátorka i herečka a zejména tvář známých reklamních kampaní.

Ta ale letos dala přednost rodinným a pracovním povinnostem na slunných Kanárských ostrovech, kam se vydala na začátku července se svým manželem, dětmi, maminkou a sestrou.

fb AV KanáryAndrea se vystavila u bazénu, zdroj: facebook Andrey Verešové

Momentka u bazénu, kdy Andrea předvedla své dokonalé tělo, zdroj: facebook Andrey Verešové

Ačkoli je Andrea Verešová maminkou dvou školou povinných dítek, její postava může směle konkurovat o řadu let mladším, bezdětným modelkám. Sama ale přiznává, že za to nevděčí jen skvělé genetice, dokonce se nebojí na síti ukázat a motivovat tak ostatní,  že ani ona se neobejde bez pravidelného cvičení jógy, pilates a také dodržování zdravé životosprávy.

A jak tato prací a rodinou vytížená slovenská modelka předvedla na svém facebookovém profilu s trefným komentářem Bez práce nie sú koláče”, pravidelné lekce cvičení nevynechá ani na dovolené, ba právě naopak.

Zatímco některé celebrity a modelky si snaží udržet image “jím vepřo knedlo zelo denně a hubnu”, Andrea sympaticky již několikrát neváhala ukázat, že za její postavou snů stojí systematická a tvrdá dřina.

Ani na dovolené nevynechává modelka pravidelné cvičení, zdroj: facebook Andrey Verešové

Ani na dovolené nevynechává modelka pravidelné cvičení, zdroj: facebook Andrey Verešové