Back
Image Alt

Aneta Vignerová odstoupila ze soutěže Česká Miss!

Aneta Vignerová odstoupila ze soutěže Česká Miss!

Není tomu tak dávno, co se všichni divili marketingovým praktikám Evy Čerešňákové a jejího přítele Martina Ditmara, jak na soutěž Česká Miss přitáhnout opět záři reflektorů. Bohužel i přes veškerá úsilí tohoto týmu pomyslná hvězda jen a jen padá a není zdaleka jasné, jak tato soutěž s pestrou historií dopadne.

Dnešním dnem Česká Miss opět dostává velkou ránu. Aneta Vignerová se totiž rozhodla, po událostech v posledních týdnech, také ukončit spolupráci se soutěží a nadále tak nebude v roli mentorky! Lidé z modelčina okolí potvrdili, že Aneta se o soutěži v poslední době moc nechtěla bavit, protože prý sama nevěděla jak to s budoucností Česká Miss bude. Pravdou je, že se není čemu divit! Není totiž možné, aby všechny události v poslední době byly jen náhodou a příčina tak bude s největší pravděpodobností ve vedení.

Zdroj: blesk.cz

Zmapovali jsme, jak šel čas s celou soutěží pod novým vedením!

3.9.2016 – Eva Čerešňáková a Martin Ditmar oficiálně přebírají vedení České Miss. Dodnes není jasné pozadí převodu vlastnických práv na samotnou značku Česká Miss a duo Čerešňáková&Ditmar vede několik sporů s bývalou majitelkou a ředitelkou Marcelou Krplovou.

22.9.2016 – Oblíbená moderátorka a modelka Iva Kubelková oznamuje, že nadále nebude součástí Česká Miss, která podle ní nemá s novým vedením dobrou energii. Iva Kubelková o pár měsíců později moderuje konkurenční soutěž SUPERMISS.

13.1.2017 – První casting v Praze a takový trapas! Vedení soutěže nahnalo dívky polonahé do metra s vidinou zajímavého způsobu, jak přitáhnout pozornost!

16.3.2017 – Soutěž dostala červenou kartu od televize Prima, kde se měl vysílat finálový večer.

4.4.2017 – Česká Miss roku 2015 a mentorka soutěže Nikol Švantnerová odstupuje. A rozchod to není pěkný. Nikol nejde pro ostrá slova daleko a o budoucnosti soutěže nechce ani slyšet!

15.4.2017 – Tahoun soutěže Simona Krainová oznamuje, že s projektem Česká Miss končí! Tohle je pro soutěž obrovská rána.

20.4.2017 – Soutěžící Mirka Pikolová a Tamara Vaňousová odstupují! Dívky se shodují, že snily o soutěži, jakou byla Česká Miss dříve, nikoli o této reality show.

23.4.2017 – Mentorka soutěže Aneta Vignerová odstupuje. Toto rozhodnutí nechce komentovat, nicméně je zřejmé, že podpora této soutěže z její strany ztratila smysl.

Co bude dále? Odstoupí i další patronky Eliška Bučková a Tereza Fajksová a jak tohle dopadne? Budeme situaci pečlivě sledovat a informovat vás…