Back
Image Alt

Aneta Vignerová za plotnou! Co vařila?

Aneta Vignerová za plotnou! Co vařila?

Modelka Aneta Vignerová není jen krásná, ale i šikovná. To dokázala, když se v novém studiu televize Mňam TV postavila za plotnu. Zajímá vás, co dobrého vytvořila? Pak budete asi zklamaní, protože o vaření se tentokrát pouze mluvilo. V rozhovoru však Aneta prozradila, že jí tato činnost rozhodně není cizí. Vaří totiž často a velice ráda.

Aneta Vignerová byla jedním z úplně prvních hostů nového studia Mňam TV a jak je vidno i z fotografií, rozhodně se v této barevné kuchyni cítila dobře. V příjemném rozhovoru tak přiznala i to, jak často doma vaří. Celé interview, ve kterém se modelka rozpovídala třeba i o tom, že její kuchařskou inspirací je Jammie Oliver, budete moci již brzy shlédnout na Mňam TV.

Tento televizní kanál toho pro své diváky ale chystá ještě mnohem víc. Mohou se těšit zejména na nové autorské pořady, které se nyní intenzivně připravují. Novinkou je také kuchařský portál, který přinese nejen spoustu receptů, ale i zajímavosti ze světa gastronomie. Spuštěn by měl být již brzy.

Foto: Mňam Tv.