Back
Image Alt

Barevná módní show návrhářky Jitky Klett

Barevná módní show návrhářky Jitky Klett

Jedinečnou fashion show návrhářky Jitky Klett si měli možnost užít účastníci společenského galavečera na Ministerstvu zahraničních věcí. Uznávaná módní návrhářka představila 8. dubna 2016 v Černínském paláci jednu ze svých barevně laděných kolekcí s názvem BRELLA.

Mezi modelkami, které se v rámci této módní show představily, nechyběla naše kolegyně Petra Růžičková a finalistka České Miss 2015 Kateřina Krobová. Nádherné modely Jitky Klett oblékly i modelky Markéta Vlachová, Barbora Škodová, Zuzana Pavlů či Anna Avakjanová a  Dina Cassama.

Foto: Arthur Koff.

Foto: Arthur Koff.

Jitka Klett založila svoji módní značku již v roce 1994 a dnes úspěšně působí nejen v České republice, ale také v zahraničí. Jméno této návrhářky je známé na Slovensku či ve Spojených arabských emirátech, kde mezi její klienty patří i arabští šejkové. Tentokrát předvedla svoji kolekci exkluzivně pro klientelu z řad velvyslankyň a dalších VIP zájemkyň v Praze.

Jedinečnou atmosféru této akce si nyní můžete vychutnat i vy, a to díky snímkům Arthura Koffa, který tuto fashion show fotografoval přímo pro Svět Modelek! Další fotografie si můžete prohlédnout na jeho Facebookové stránce.

Foto: Arthur Koff.

Foto: Arthur Koff.