Back
Image Alt

Beata Rajská představila novou kolekci s názvem Queen

Jitka a Lukáš. Foto: Herminapress.

Beata Rajská představila novou kolekci s názvem Queen

V Karlových Varech 3. července odstartoval již 50. jubilejní mezinárodní filmový festival. Mezi mnoha českými a světovými celebritami nechyběla ani návrhářka Beata Rajská. Již několik let je totiž tradicí, že na festivalu představuje svoje nové módní kolekce. Ta letošní nese název Queen.

Modelky trápilo horko

Přehlídka proběhla v prostorách sklárny Moser a sama návrhářka přiznala, že všechny potrápilo horko, jež v těchto dnech sužuje celou republiky.

Modelky, které kolekci předváděly, měly stejné problémy, jako všechny ostatní dívky – potily se a v důsledku toho se jim špatně převlékalo. Do některých obepnutých topů se prý tyto krásné slečny ani neoblékly. Vše naštěstí zachránily kabátky – tato kolekce je totiž připravená na podzim a zimu letošního roku.

Krásné šaty a skleněné doplňky

Barevné kombinace, které jsou Beatu Rajskou typické, se však tentokrát nekonaly. Modelky oblékly hlavně bílou a černou barvu, které se staly pro módní kolekci Queen typické.

Jednotlivé modely byly doplněné o originální skleněné šperky z dílen sklárny Moser. Křehké skleněné náhrdelníky dodaly královské kolekci ten pravý šmrnc! Na jejich vytváření se podílel, spolu s Beatou Rajskou, art director Lukáš Jabůrek.

19030_847392268630056_3607779419885879978_n_postcard

Pokračování na další stránce …