Back
Image Alt

Bella Hadid oslavila narozeniny ve velkém stylu!

Bella Hadid oslavila narozeniny ve velkém stylu!

Současná topmodelka Bella Hadid před pár dny oslavila své 21. narozeniny. Tento věk v Americe znamená plnoletost, takže mohla konečně své narozeniny oslavit tak, jak se sluší a patří. Raper Drake modelce uspořádal velkolepou oslavu, na kterou Bella jistě hned tak nezapomene. Konala se v luxusně vypadajícím klubu Socialista, který se nachází v New Yorku.

Drake a Bella jsou přáteli již dlouhou dobu, a tak není překvapením, že pro ni udělal něco takového. Podle všeho naplánoval a zaplatil celou oslavu, na které se dohromady sešlo asi třicet lidí, včetně známých osobností jako, například Travis Scott. Oslavu si nenechala ujít ani Bellina sestra Gigi Hadid, která je také velice oblíbenou topmodelkou. Ještě před samotnou oslavou si oslavenkyně zašla na večeři se svými rodiči do vyhlášené restaurace Sadelle’s v New Yorku.

Obě sestry se poté spolu ukázaly ruku v ruce, když oslavu opouštěly. Jak je vidět, daly si záležet na svém oblečení. Ukázaly se totiž v nádherných modelech, ve kterých by se nemusely stydět vyjít na červený koberec.

Gigi a Bella Hadid na cestě z oslavy. Foto: Twitter