Back
Image Alt

Bezděková o nové Miss Universe: “Vyhrála opravdová osobnost!”

Bezděková o nové Miss Universe: “Vyhrála opravdová osobnost!”

Další ročník světové soutěže Miss Universe je za námi, reprezentantce České republiky však bohužel korunku nepřinesl. Andrea Bezděková se vrátí domů nabytá pouze zkušenostmi, jiné dívky však měly více štěstí. Mezi ně bezesporu patří Miss Universe 2016, kterou se stala zástupkyně Francie Iris Mittenaere. Na druhém místě skončila Haiťanka Raquel Pélissier a třetí příčku obsadila Kulumbijka Andrea Tovar.

Novou vítězku korunovala loňská královna krásy, Filipínka Pia Alonzo Wurtzbach. Čtyřiadvacetiletá tmavovláska Iris Mittenaere se přitom ani nesnažila skrývat obrovské překvapení ze svého triumfu. Několik minut nebyla vůbec schopná slova.

Andrea Bezděková si soutěž užila a vrací se plná zážitků. Foto: Miss Universe.

„V životě občas čelíte takovým věcem, že bez ohledu na to, jak dopadnou, cítíte se jako vítěz,“ napsala Andrea Bezděková na svůj Instagram. „Pro nás vítězství znamenalo odnést si zkušenosti a vzpomínky na celý život… a hlavně být u toho, když se novou Miss Universe stala opravdová osobnost.“

Soutěže se zúčastnilo více než osmdesát dívek z celého světa, z nichž poté odborná porota vybrala TOP 13. Česká Miss se do tohoto elitního výběru bohužel neprobojovala, povedlo se to však např. zástupkyni Kanady. Siera Bearchell přitom byla ještě před samotným finále kritizována kvůli postavě. Svými plnými tvary sice trochu vybočovala mezi ostatními účastnicemi, ke škodě jí to ale rozhodně nebylo.