Back
Image Alt

Bulharka co dobyla svět, Margo Cooper!

Bulharka co dobyla svět, Margo Cooper!

Ke kterým modelkám vzhlížíte?

Mojí nejoblíbenější modelkou je Natalia Vodianova, protože je to prostě šťastná máma, filantropka a samozřejmě jedna z nejlepších modelek na světě. Natalia mě opravdu hodně inspiruje. Jak jen může být člověk tak úspěšný, vlídný a krásný ve všech smyslech tohoto slova?! Na sociálních sítích všichni známe modelky jako Gigi nebo Kendal, ale uvidíme, co bude dál. Éra supermodelek končí a modeling každý den chrlí nové a nové tváře.

Jaký je váš názor na sociální média?

Já asi nejsem úplně vzor např. instagramové modelky, ale všechny tyto sítě jsou dnes pro práci a image modelky důležité. Dnes už nepotřebujete mít agenturu nebo dokonce spolupracovat s jinými lidmi na to, abyste dělali reklamu na nějaký produkt nebo se stali tváří nějaké značky. Pokud vás ale zase sleduje opravdu hodně lidí, člověk se neubrání pocitu, že by měl publikovat nějaké atraktivní a kvalitní fotky. A to vyžaduje hodně času nad telefonem. Já si raději užívám opravdového života a snažím se místo ťukání na displeji něco naučit nebo něco prožít. Sociální sítě se také rychle mění a za chvíli tu beztak bude něco nového.

Co vás v modelingu baví nejvíc?

Nejvíc si užívám focení editorialů. Pro mě je to druh umění. Vždy vypadám jinak a cítím se jinak. Neznám lepší pocit než když držím v ruce časopis s mými fotkami a mohu konečně vidět výsledky celé práce.

Jakou nejlepší radu jste v životě dostala?

Mám ráda tuto… Každou negativní myšlenku nahraď pěti pozitivními. Opravdu to funguje a pomáhá mi to snížit stres a bojovat se strachy.

Jak pro vás bude vypadat rok 2017?

Hodně pracovně, budu pořád cestovat. Vím, že to je jeden z mých nejlepších roků. Hodlám využít každou příležitost, kterou mi život přinese, na maximum. Mám už tak nabitý program, že musím být dost organizovaná, ačkoli jsem v tomhle přesně pravý opak. Stejně si v každém programu najdu čas na alespoň jedno malé neplánované dobrodružství.

Jakou radu byste dala dívkám, které chtějí s modelingem začít?

Jdi do modelingu, pouze pokud miluješ celý proces. Pokud ti jde o dosažení slávy, tak hledej jinde. Být modelkou je práce jako každá jiná a rozhodně to není tak krásné, jak to vypadá. Věř si, respektuj lidi okolo sebe a využij každou příležitost naučit se něco nového. Modelingový průmysl je tvrdá branže. Jsem ráda, že jsem s ní začala tak pozdě.