Back
Image Alt

Bývalá Česká Miss barvám neutekla

Bývalá Česká Miss barvám neutekla

Své kralování má Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová definitivně za sebou, o svoji štíhlou postavu se však pochopitelně stará dál. V poslední době si oblíbila běh a není se proto čemu divit, že se nechala zlákat oblíbenou běžeckou událostí Barvám neutečeš. Zároveň tím pomohla dobré věci, protože tato akce finančně podporuje Linku bezpečí.

Pětikilometrovou trať modelka zdolala ve společnosti svého bratra. Do cíle dorazila ani ne za půl hodiny, čímž dokázala, že se běhu opravdu věnuje téměř každý den. Udržuji se tak v kondici,“ vysvětlila. „Běhám kolem osmé ráno a opravdu se snažím nevynechávat. Odstěhovali jsme se s přítelem do Hostivice, takže běhám kolem rybníku, v lese. Jsme v přírodě, a to je super,“ dodala nadšeně.

Foto: Bubbleology.

Foto: Bubbleology.

Nikol Švantnerová běžela coby tvář originálního čaje Bubbleology, akce však pro ni nebyla povinností, ale zábavou. Přiznala, že si běh opravdu užila. Barvy navíc podle jejího názoru dodávají této události jedinečnou atmosféru, s čímž nejde než nesouhlasit. Není se čemu divit, že modelka přislíbila svoji účast pro příští rok.

Nikol také s úsměvem dodala, že den poté měla trochu problém barvy odstranit. „Dostala jsem to všemi barvami pořádně, trošku mi trvalo to pak dostat dolů, aby ze mě byla zase hezká holka,” smála se bývalá Česká Miss, která během závodu stihla natočit i video. “Dva dny jsem nacházela ještě různá barevná místa po těle a tváři,“ dodala na závěr.

Foto: Bubbleology.

Foto: Bubbleology.