Back
Image Alt

Camille Rowe – blond diva z Francie

Camille Rowe – blond diva z Francie

Dalo bylo se říci, že modelku Camille Rowe můžete pouze milovat nebo nenávidět. Nic jiného mezi tím není. Narodila se 7. ledna 1990 v Paříži a ke svému francouzskému původu se hrdě hlásí. Od ostatních modelek se liší v mnoha ohledech. Na první pohled je patrný rozdíl ve stylu oblékání, kdy ostatní modelky preferují dívčí a elegantní styl. Camille sází na pohodlí a nejraději nosí oblečení ve vintage stylu, který je v současné době celkem populární. V rozhovoru pro Vogue prozradila, že ji k tomuto stylu oblékání, ale i hudby přivedl její otec.

Původní profesí je Camille modelka, avšak poslední dobou ji to evidentně více táhne k herectví. Nedávno natočila dva nové filmy, které by měly být k vidění příští rok. V minulosti si zahrála ve filmech Rock’n Roll (2017), The Ideal (2016), Náš den přijde (2010). Za dobu svého působení v modelingu například nafotila kampaně pro značková oblečení nebo je tváří parfému Poison Girl od Dioru.

Camille se daří nejen v kariéře. Zdá se, že se na ni usmívá štěstí i v osobním životě. V současnosti podle všeho randí se zpěvákem Harrym Stylesem, který je známý především díky boybandu One Direction, ve kterém několik let působil.

Camille v kampani pro parfém Poison girl od Dioru. Foto: Dior

 

Camille s kolegy na premiéře k filmu Rock’n Roll. Foto Coadic Guirec / Bestimage