Back
Image Alt

Castingy na Českou Miss 2016 brzy odstartují!

Castingy na Českou Miss 2016 brzy odstartují!

Nový ročník České Miss odstartoval. Chceš poznat nové lidi, cestovat a užívat si módní přehlídky a luxusní večírky? Pak se přihlas a bojuj a o titul Česká Miss 2016!

Vyzkoušej své štěstí

Do soutěže se může zapojit každá slečna narozená mezi 1. listopadem 1991 a 31. prosincem 1997. Musí být svobodná, bezdětná a pochopitelně bezúhonná. Nutností je i české státní občanství.

Pokud splňujete tato pravidla, pak neváhejte vyplnit svoji přihlášku (zde)! Na obrázku níže vidíte, kde všude se budou castingy konat, můžete si proto vybrat, které datum a místo vám vyhovuje nejvíc. Nepropásněte svoji šanci!

Česká Miss 2016

Do semifinále se dostane přibližně 50 dívek, 10 z nich pak postoupí do finálového kola. To se uskuteční příští rok v dubnu.

Dlouhá historie soutěže

Vše začalo již 5. srpna 2004. Tehdy soutěž založila Michaela Maláčová Bakala. Tato žena byla s Českou Miss spojena po dlouhé roky, nyní však na její místo nastoupila nová majitelka Marcela Krplová.

První Česká Miss byla vyhlášena v roce 2005, tedy již před dlouhými deseti lety. Tehdy se jí stala Kateřina Smejkalová. Od té doby prošlo soutěží i mnoho dalších tváří, jež se posléze zapsaly do historie Českého modelingu, mimo jiné třeba Lucie Hadašová, Renata Langmannová, Eliška Bučková, Jitka Nováčková nebo Gabriela Kratochvílová. Naposledy získala korunku Nikol Švantnerová, která zvítězila v dubnovém finále.

Poslední vítězka Nikol Švantnerová. Na záběru jen několik vteřin poté, co byla korunována. Foto: Facebook Česká Miss.

Poslední vítězka Nikol Švantnerová. Na záběru jen několik vteřin poté, co byla korunována. Foto: Facebook Česká Miss.

Nehledáme jen hezkou tvář

Tak zní motto této soutěže, jejíž patronkou se před časem stala Iva Kubelková.  Ta se uvolila pomoci dívkám projít tři soutěžní kola, která vedou k získání vysněné korunky a exkluzivní smlouvy. A to není vše, Česká Miss posílá své vítěze do mezinárodních soutěží Miss Universe, Miss Earth, Miss World a dokonce i Mr. World, pro nejkrásnějšího muže planety.

Velmi důležitou součástí této soutěže je solidarita a pochopení druhých. Zde se nejvíce odráží motto soutěže, protože Česká Miss pomáhá opravdu na mnoha místech a vítězky jsou vždy spojovány s charitativními akcemi.

Existuje zde např. dlouhodobá spolupráce s Nadací Terezy Maxové dětem. Fotografie pro charitativní projekt TeriBear nafotilo hned několik vítězek České Miss – Iveta Lutovská, Kateřina Smejkalová a Renata Langmannová. Z přímých přenosů pak získala nadace na pět milionů korun!

Je tu však i spousta dalších projektů, spojených s Českou Miss. Jde třeba o projekt Společně proti rakovině, Pomáháme pohybem, Slunce dětem, Pomáháme fotbalem, Na nohou bez nohou, Krása pomáhá dětem a mnohé další. Všechny projekty, stejně jako další zajímavosti a informace, jsou zmíněny na webových stránkách www.ceskamiss.cz.

Finalistky České Miss 2015. Foto: Facebook Česká Miss.

Finalistky České Miss 2015. Foto: Facebook Česká Miss.