Back
Image Alt

Česká bohyně pózuje nahá v lůně matky přírody

Česká bohyně pózuje nahá v lůně matky přírody

Helena Houdová je žena, ze které by si mnoho z nás mohlo vzít příklad. Modelka totiž nejen skvěle vypadá, ale také spokojeně žije v souladu se sebou samou. Důkazem toho jsou i fotografie, se kterými se pochlubila na svém Instagramu. Medituje na nich totiž nahá v lůně matky přírody!

„Když vysíláš lásku, měníš molekuly vody na krásné zářivé obrazce ve tvaru sněhových vloček. Když nenávidíš, vodní molekuly zčernají a jsou beztvaré. Když (se) miluješ, záříš, léčíš, stáváš se láskou. Když (se) nenávidíš, jsi otevřená nemocem a černotě. Tvoje mysl je nejdůležitější nástroj tvé síly a pravdy, tebe. Jsi neskutečně silná, nezapomeň,“ napsala Helena k fotografii, na které stojí nahá ve vodním vodopádu.

Foto: Instagram H. Houdové.

Houdová, která se stala nejkrásnější Českou ženou roku 1999, propaguje alternativní způsob života už dlouhou dobu. Většinu svého života je vegetariánkou, v posledních letech pak dokonce i vegankou. Změnu životního stylu navíc podpořila i studiem – absolvovala na Hippocrates Health Institute, kde působí lidé zabývající se zdravým způsobem stravování a alternativními přístupy k životu.

Zdravé stravování propagovala Helena Houdová i v České republice. V minulém roce zavítala do Prahy, kde navštívila třetí ročník RawFestu – festivalu rawfood a zdravého životního stylu. Promluvila zde nejen o svém stravování, ale také o své životní filosofii.