Back
Image Alt

Česká kráska posílá pozdravy ze zahraničí

Česká kráska posílá pozdravy ze zahraničí

Modelka Nikol Švantnerová si v těchto dnech užívá slunce a kulturu královského Maroka. A o zážitek mají postaráno i fanoušci této oblíbené Miss – Nikol se totiž na svých sociálních sítích pravidelně chlubí se sexy fotografiemi v plavkách, na které je opravdu radost pohledět.

Modelka má výstavní postavu, kterou si s oblibou udržuje během. Na ten nezanevřela ani na dovolené, na kterou vyrazila s přítelem Jakubem Horou. Každé ráno si společně dopřávají kondiční běh po pláži a pak, jak modelka sama píše, se bez výčitek celý den válí.

Během svého pobytu na slunci se Nikol opálila dosněda, což se nebojí ještě zdůraznit bílým oblečením. Kromě zajímavých plavek se pochlubila i s dalšími letními outfity v této barvě a rozhodně to byla dobrá volba! Modelka na fotografiích vždy doslova září spokojeností, k čemuž jistě přispívá i krásné prostředí a příjemná společnost.

Přejeme České Miss 2015, aby si v tomto duchu užila i zbytek své dovolené a těšíme se na další její fotografie. Ty dosavadní si můžete prohlédnout na jejím profilu na sociální síti Instagram.

Nikol Švantnerová během své dovolené v Maroku. Foto: Instagram N. Švantnerové.

Nikol Švantnerová během své dovolené v Maroku. Foto: Instagram N. Švantnerové.