Back
Image Alt

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková má luxusní tělo i dobré srdce!

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková má luxusní tělo i dobré srdce!

Touha po životě je název kalendáře, který nafotila Česká Miss 2016 Andrea Bezděková spolu s pohledným Miroslavem Dubovickým, “stříbrným” Mužem roku. Výtěžek z tohoto smyslností nabitého kalendáře půjde na pomoc dětskému onkologickému oddělení v Motolské nemocnici v Praze.

Kalendář Touha po životě, zdroj: Michal Nepovím

Ukázka z kalendáře Touha po životě, zdroj: Michal Nepovím

„Mnozí z nás prožili hezké dětství. Čím více lásky jsme dostávali jako malí od rodičů, tím naše dětství bylo krásnější. Onkologicky nemocné děti neodmyslitelně potřebují lásku, ale i peníze, které si tato finančně velmi nákladná léčba vyžaduje. Díky vám můžeme podpořit a zpříjemnit pobyt dětem v nemocnici, v které kus svého dětství musí strávit,“ podporují svůj dobročinný projekt, z jehož fotek je cítit vzájemné jiskření mezi hlavnímu aktéry, Andrea a Mirek.

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková a stříbrný Muž roku Miroslav Dubovický, zdroj: Michal Nepovím

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková a stříbrný Muž roku Miroslav Dubovický, zdroj: Michal Nepovím

A jaké další plány má naše královna krásy v předvánočním hektickém čase? V druhé polovině ledna čeká Andreu cesta na světovou soutěž Miss Universe do filipínské Manily. Večerní róby, které s sebou poveze, už má po pečlivé rozvaze vybrané. Nyní se soustředí na zdokonalování své postavy, a proto si třikrát týdně pod dohledem trenéra dává do těla, kdy se nejvíce zaměřují na cviky na pozadí, vnitřní stehenní svaly a bříško. Cukroví si prý během Vánoc usměvavá modelka dopřeje, ale o to víc se pak při cvičení zapotí. Sympatický přístup!