Back
Image Alt

Česká Miss 2017 Michaela Habáňová reprezentovala Českou republiku!

Česká Miss 2017 Michaela Habáňová reprezentovala Českou republiku!

Úřadující Česká Miss Michaela Habáňová poslední týdny trávila v Las Vegas. Z jakého důvodu? Reprezentovala totiž naši republiku na světové soutěži krásy Miss Universe. Účast si vysloužila svým vítězstvím v kontroverzní České Miss 2017.

Michaela v Las Vegas strávila tři týdny, během kterých se pilně připravovala na finále a podle všeho si je náramně užila. Na svém Instagramu mapovala svou cestu soutěží, která ale pro ni nakonec neskončila nejlépe. Michaela se bohužel neprobojovala do TOP 16, a tak pro ni soutěž skončila. „Udělala jsem maximum pro to, abych Českou republiku reprezentovala co nejlépe. Moc jsem si to tu užila, byl to nádherný čas a jsem vděčná, že jsem to díky vítězství v České Miss mohla zažít.“, řekla o svém působení v Miss Universe Michaela.

Nutno podotknout, že během soutěže vypadala nádherně a její krásu ještě více podtrhly šaty od módní návrhářky Petry Pilařové, ve kterých naši republiku reprezentovala. Také se předvedla v národním kroji, který pro ni připravila studentka oděvního průmyslu Barbora Hošková

I když Michaela v soutěži neuspěla, rozhodně nezoufá a bere ji jako obrovskou zkušenost. „Ať to dopadlo, jak to dopadlo, finále jsem si užila. Ta atmosféra, to bylo něco neskutečného. Přišla jsem si jako celebrita, ten večer byl o nás, všichni tam byli kvůli nám a my si to užily. Pro mě jste vítězky všechny“, napsala Michaela na svém Instagramu.

A jak Miss Universe nakonec dopadla? Vítězkou se stala soutěžící z Jižní Afriky, na druhém místě se umístila dívka z Kolumbie a třetí skončila soutěžící z Jamajky.

Michaela si s ostatními soutěžícími báječně rozuměla. Foto: archiv M. Habáňové

Na Miss Universe se Michaela pilně připravovala. Foto: archiv M. Habáňové