Back
Image Alt

České bohyně tváří značky Dermacol

České bohyně tváří značky Dermacol

Značka kosmetiky Dermacol patří na českém trhu mezi stálice. A protože i úspěšná a zavedená firma potřebuje reklamu, spojil Dermacol v roce 2001 své jméno s Miss World Taťánou Kuchařovou. Její tvář provázela již několik kampaní této značky, tentokrát se však po jejím boku objevila také Miss Earth 2015 Karolína Mališová a úspěšná biatlonistka Gabriela Soukalová.


Značka s tradicí

Dermacol vznikl ve filmových studiích na Barrandově v 60. letech minulého století. Jeho počátek je spojen jednak s filmy a především pak s jedním z úplně prvních krycích make-upů na světě. I hvězdy filmových pláten této éry totiž potřebovaly vylepšovat!

Dodnes si tato kosmetická značka udržuje svoji výbornou pozici na českém trhu. Její produkty patří mezi nejprodávanější, pořád je synonymem pro make-up a daří se jí také na poli péče o pokožku.

Společně s režisérem Brabcem. Foto: Archiv Dermacol.

Společně s režisérem Brabcem. Foto: Archiv Dermacol.

Česká značka ukazuje české krásky

Dermacol bezesporu zůstává věrný naší malé zemi, přestože má obrovský úspěch také v zahraničí. Reklamní spoty této značky natáčí téměř výhradně čeští režiséři. V minulosti již s Dermacolem spolupracoval M. J. Kohout či F. A. Brabec, který se podepsal i pod nejnovější reklamní spot. A pochopitelně se obklopil krásnými českými dívkami.

Taťána Kuchařová spolupracuje s Dermacolem, potažmo i s F. A. Brabcem, již poněkolikáté. Její obličej je pro tuto značku téměř typický. Hlavní roli hraje i v nové reklamě na aromatické sprchové gely Aroma Ritual.

Gabriela Soukalová v reklamě představuje sprchový gen s vůní Rozpustilý citron. Její bujnou zrzavou hřívu doplnily v produkci žluto-zelenými éterickými šaty. Karolína Mališové oblékla červenou, v rukách svírala jeden z vůbec nejoblíbenějších a nejprodávanějších gelů, vůni Černá třešeň. Blonďatá Taťána Kuchařová zobrazuje aroma Irské kávy.

Moře vzniklo na Barrandově

Přestože se v reklamním spotu dívky vynořují z mořských vln, natáčení proběhlo v pražských ateliérech. Vodu vytvořili až počítačoví grafici. I přesto měly dívky dozajista napilno, aby vše vypadalo podle představ režiséra Brabce.

Dermacol Aroma Ritual Black Cherry s Karolínou Mališovou:

Zbylá videa si můžete prohlédnout na následující straně…