Back
Image Alt

České bohyně zářily na Slovensku jen v plavkách

České bohyně zářily na Slovensku jen v plavkách

Léto je časem dovolených, o čemž ví své i trojice miss a modelek Aneta Vignerová, Gabriela Franková a Nikola Buranská. Jejich cílovou stanicí byl vodní park v Bešeňové na Slovensku, kam si společně vyrazily na dámskou jízdu. V plavkách na ně byl jistě nezapomenutelný pohled!

Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská je na pozornost mužů určitě zvyklá, o to víc i proto, že před několika měsíci podstoupila plastickou operaci ňader. Na české scéně však není jediná, pro stejný zákrok se rozhodla třeba i modelka Tereza Budková.

Pozornost k sobě jistě přitahovaly i Gabriela Franková s Anetou Vignerovou. Druhá jmenovaná se před časem rozešla se svým dlouholetým přítelem Michalem Zemanem a svěřila se, že se po dlouhé době těší na singl léto. Aneta, která v roce 2009 získala titul Miss ČR, si naplánovala tuto dámskou jízdu, během které se chtěla odreagovat. Věříme, že se jí to jistě bezezbytku podařilo.

Nikola Buranská a Gabriela Franková. Foto: Facebook N. Buranské.

Nikola Buranská a Gabriela Franková. Foto: Facebook N. Buranské.

To Česká Miss 2014 Gabriela Franková je na tom nyní přesně naopak. Usměvavá blondýnka je totiž čerstvě zamilovaná! Jméno svého nového prince zatím médiím neprozradila, svěřila se však, že chce být v počátcích vztahu opatrná: „Moje babička vždycky říkávala ‚důvěřuj, ale prověřuj‘. Dřív jsem se tomu smála, ale teď se tím chci řídit,“ vysvětlila Gabriela.

Dámy se však nevěnovaly pouze odpočinku, ale také pracovaly. V sobotu 30. června totiž vodní park v Bešeňové na Slovensku hostil exkluzivní fashion show značky Carpe DM, jejíž součástí byl i koncert Majka Spirita.