Back
Image Alt

České missky bojují za obnovu památek

České missky bojují za obnovu památek

Pokud máte rádi krásné dámy a zároveň jste fanoušky výletů po České republice, zbystřete! Česká Miss a Národní památkový ústav se totiž rozhodli spojit příjemné s užitečným a vy se tam můžete těšit na projekt Česká Miss pro obnovu památek.

Jedná se o unikátní desetidílný televizní cyklus, který budou uvádět právě finalistky soutěže Česká Miss. Můžete se tak těšit, že na Regionální televizi uvidíte krátké reportáže např. z hradů Točník a Žebrák, ze zámků v Dačicích, Zákupech nebo v Hořovicích.

U srdce vás navíc může hřát, že se jedná o záslužnou činnost – proběhne totiž veřejná sbírka, jejíž výtěžek bude určen právě na obnovu těchto památek. Pokud se i vy rozhodnete přispět na konto těchto krásných míst, pak vězte, že můžete získat mnohem víc, než jen dobrý pocit. Ve hře jsou i vstupenky na finále České Miss 2017 nebo dokonce účast v porotě!

Mezi průvodkyněmi jednotlivými pořady se tak objeví například Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková nebo Česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová,” navnadila diváky na některá jména Marcela Krplová, ředitelka soutěže Česká Miss.

Mezi další průvodkyně patří zejména finalistky České Miss 2016, znovu si tak můžete připomenout Adélu Rezkovou a Nikolu Kováříkovou, která si z finálového večera odnesla titul Perwoll Miss Fashion, Michaelu Hávovou, Vendulu Neumannovou a Lucii Duškovou. Do projektu se však zapojila i finalistka České Miss 2014, oblíbená modelka Veronika Kašáková.