Back
Image Alt

České modelky si užívají plesovou sezónu!

České modelky si užívají plesovou sezónu!

Plesová sezóna je momentálně v plném proudu a bohatými doušky si ji užívají i známé osobnosti. Večírky a plesy vždy pojímají ve velkém stylu a nenechávají nic náhodě. Na žádné velkolepé akci nemohou chybět. V posledních dnech se zapsaly do povědomí veřejnosti dvě události, konkrétně plesy, které byly jako vystřižené z filmu.

Maškarní bál Harpers’s Bazaar

1.února oslavil světoznámý módní časopis Harper’s Bazaar své 150. výročí založení. K té příležitosti byl v tento den uspořádán maškarní bál, na kterém se sešly ty neznámější osobnosti, včetně modelek, zpěvaček, herců a  dalších.

Potkat bylo možné například modelku a zpěvačku Ivu Frühlingovou, herečku Ivu Pazderkovou, modelku Simonu Krainovou nebo herečku Kateřinu Hrachovcovou, která se stala královnou celého plesu. Samozřejmě nemohla chybět šéfredaktorka českého vydání Harper’s Bazaar Barbara Nesvadbová, která si na sebe pro tento večer oblékla krásné šaty z dílny módní návrhářky Tatiany Kovaříkové.

Jelikož se ples konal v prostorách nádherného Kaiserštejnského paláce v Praze, dbalo se na dresscode, který zahrnoval škrabošky, které zdobily outfity od těch nejlepších módních návrhářů.

Návštěvníci se rozhodně nenudili, protože nebyla nouze o bohatý program včetně baletního vystoupení nebo žonglování. Celým večerem provázel tanečník a choreograf Yemi.

Foto: Harper’s Bazaar

Český ples

3. února se v Obecním domě v Praze konal  již tradiční Český ples, který je považován za vrchol plesové sezóny. Tato událost je opět velmi oblíbená mezi známými osobnostmi, které ani tentokrát nezklamaly, co se týká jejich outfitů. I zde totiž platil přísný dresscode. Pánové si na sebe oblékli smoking a dámy se předvedly v dlouhých večerních toaletách.

Jak už bylo řečeno, i na Českém plese se to hemží známými tvářemi, mezi kterými byla například modelka Veronika Kašáková, úřadující Česká Miss Michaela Habáňová nebo módní návrhářka Beáta Rajská.

Na akci plné jídla, pití a tance vystoupily legendy české pop music Karel Gott, Helena Vondráčková a Marie Rottrová.

Foto: Robert Klejch, archiv Michaely Habáňové