Back
Image Alt

České modelky vědí jak stárnout s noblesou

České modelky vědí jak stárnout s noblesou

Přestože se Češky řadí mezi nejkrásnější ženy světa, udržet si mladistvý vzhled a šarm i po čtyřicítce rozhodně neumí každá.  S projevy stárnutí se zvlášť tvrdě perou zejména celebrity a mnohdy jsme svědky toho, že právě slavné ženy neumí zestárnout důstojně či dokonce s grácií.

To ale neplatí o našich topmodelkách, ke kterým se řadí například Simona Krainová, Daniela Peštová, Eva Herzigová, Pavlína Němcová nebo Tereza Maxová. Všechny tyto krásky dokazují, že se nemusí podřizovat svému věku a že krása a elegance může a má být ženskou přirozeností.

Supermodelka Eva Herzigová (44) si stále nese přezdívku Marylin Monroe z Východu, stejně jako její kolegyně odstartovala svou hvězdnou kariéru v Paříži a vidět jsme ji mohli i v několika filmech.

Terezu Maxovou (45) můžeme dnes nejčastěji vidět jako tvář Bohemia Sektu, je známá také svou vlastní nadací, která se věnuje opuštěným dětem. Se svým manželem a třemi dětmi žije v Monaku.

Simona Krainová (44) zářila na titulních stranách magazínu Elle, Marie Claire a jiných, hrála ve filmech a dnes je ředitelkou Czechoslovak TopModel. Je vdaná za Karla Vágnera Juniora a má dva syny.

Pavlína Němcová (44) je kromě modelky také producentkou a herečkou, nedávno dokonce navrhla vlastní kolekci luxusních šperků – Gioia by Pavlína Němcová. Žije střídavě ve Francii a v Čechách.

Daniela Peštová (46) se objevila na titulních stránkách časopisů GQ, Marie Claire, Cosmopolitan, Glamour a Elle. Několik let byla modelkou i pro slavný Sports Illustrated Swimsuit Issue, v němž se dvakrát objevila na titulní straně. Pracovala také pro L’Oréal a Victoria’s Secret. Je podruhé vdaná, jejím manželem je zpěvák Pavol Habera, se kterým má dvě děti. Z předchozího vztahu má syna Yannicka.