Back
Image Alt

České topmodelky předvedly luxusní šperky NIALAYA

České topmodelky předvedly luxusní šperky NIALAYA

V pražské pasáži Florentinum se křtilo a my jsme si tuto událost pochopitelně nenechali ujít. A čeho, že se tato akce týkala? Šlo o luxusní a nadčasové šperky NIALAYA jewelry!

Akci provázel pestrý program

V prodejně Koscom hodinky proběhlo slavnostní představení nejnovější kolekce těchto šperků. Na události nechyběla speciální VIP módní přehlídka, na které zazářily modelky a modelové v šatech návrháře Miroslava Bárty. O vlasy se jim postaral Salon Michael Zapoměl.

Program této akce byl opravdu pestrý. Celým křtem provázela půvabná moderátorka Lenka Vacvalová a narazit jste zde mohli třeba i na Českou Miss 2010 Jitku Boho, která v brzké době čeká svého prvního potomka. I proto se tentokrát věnovala jen zpěvu.

Šperky NIALAYA ji okouzlily, dala se však slyšet, že zná i krásnější módní doplněk, kterým je podle ní úsměv: Úsměv je tím nejkrásnějším šperkem a nestojí žádné peníze,“ řekla nastávající maminka.

Křest šperků NIA

Krásné šperky a ještě krásnější ženy

Jak už jsme zmínili v úvodu, tým Svět modelek zde měl své zastoupení. Naše kolegyně, podnikatelka a úspěšná modelka Petra Růžičková je totiž zástupkyní této značky v Česku a na Slovensku. Ujala se tak i samotného křtu. Asistovaly jí však další dvě krásné dámy, konkrétně Miss ČR 2002 Kateřina Průšová a Miss ČR 2009 Aneta Vignerová.

Potkat jste mohli i další známé tváře, které si tuto značku oblíbily. Mezi ně patřil i fotbalista Lukáš Vácha. Nechyběla ani nová tvář NIALAYA Nikola Mužíková.

Křest šperků NIA

Krása pomáhá

Nejednalo se však jen o luxus a přepych v podobě módní přehlídky, plné krásných modelek a luxusních šperků. Během akce se totiž v prodejně Koscom Chrono Fashion vydražil také jeden ze šperků NIALAYA. Výtěžek putoval na účet nadace Život s demencí, která se snaží upozornit na rostoucí riziko vzniku Alzheimerovy choroby a podpořit pacienty, kteří již onemocněli.

Nenechte si ujít reportáž z této výjimečné akce, kterou jsme připravili ve spolupráci s Pavlem Grmolcem. Je plná rozhovorů a skvělé atmosféry!