Back
Image Alt

Česko-Slovenský ples je za námi. Co vynesly VIP na vrchol plesové sezony?

Česko-Slovenský ples je za námi. Co vynesly VIP na vrchol plesové sezony?

V letošním roce se kvůli plánované rekonstrukci Státní opery nekoná legendární Ples v Opeře, tuzemská smetánka tak na vrchol plesové sezony pasovala Česko-Slovenský ples. Ten proběhl 18. února 2017 v Obecním domě a nechyběl zde nikdo, kdo v českém showbyznysu něco znamená.

Velkou pozornost k sobě, jako již tradičně, stahovala modelka Andrea Verešová. Ta vynesla róbu z dílny plzeňské návrhářky Zuzany Lešák Černé. „Zajímavé je na šatech to, že jsem je s ní připravila já,“ svěřila se modelka, která však překvapivě není označována za hvězdu večera. Toto prvenství jí, jak se zdá, vyfoukla zpěvačka Monika Bagárová. Ta oblékla rafinovanou černou róbu Dior s průsvitnými prvky.

Andrea Verešová a Monika Bagárová. Foto: Michaela Feuereislová, Profimedia.

Na plese se blýsklo také mnoho šatů z dílny sourozenců Ponerových. Jedny vynesla sama Nikol Ponerová, další byly k vidění na Českých Miss Nikol Švantnerové a Natálii Kotkové. Róbu z této dílny oblékla i manželka Martina Dejdara Daniela.

Nikol Švantnerová, sourozenci Ponerovi s Danielou a Martinem Dejdarovými a Natálie Kotková (zleva). Foto: Marek Navrátil, Michaela Feuereislová.

Moderátorka Zorka Hejdová vsadila na večerní róbu od Zuzany Lešák Černé. Šaty z dílny Michaela Kováčika vynesla ředitelka soutěže krásy Miss Slovensko Karolína Chomisteková. Moderátorka a modelka Monika Leová, kterou na ples doprovodil snoubenec Martin Košín, vsadila na zelenou. Oblékla šaty od návrhářky Taťány Kovaříkové.

Zorka Hejdová, Karolína Chomisteková a Monika Leová. Foto: Michaela Feuereislová, Ján Zemiar.

Miss a moderátorka Gabriela Lašková, kterou doprovodil manžel, vsadila na klasiku a oblékla šaty od své oblíbené Beaty Rajské. Modelka Jitka Nováčková přiznala, že se připravovala na poslední chvíli. V róbě Bottega Veneta však vypadala skvěle.

Gabriela Lašková a Jitka Nováčková. Foto: Michaela Feuereislová.

Eva Čerešňáková, po jejímž boku nemohl chybět Martin Ditmar, vsadila na hluboký výstřih a béžové šaty ze salonu San Verita. Nejodvážnějším výstřihem se však bezesporu pyšnila Gabriela Dvořáková, kterou doprovodil plastický chirurg Patrik Paulis. Modelka oblékla róbu z dílny Zuzany Lešák Černé.

Eva Čerešňáková a Gabriela Dvořáková. Foto: Michaela Feuereislová.