Back
Image Alt

Českobudějovické Missky konečně bok po boku

Českobudějovické Missky konečně bok po boku

Charitativní akce Pomáháme fotbalem 2016 proběhla v Českých Budějovicích 29. května. Kromě fotbalových nadšenců se zde setkaly i dvě držitelky titulu Česká Miss, konkrétně loňská vítězka soutěže Nikol Švantnerová a Jitka Nováčková, která si korunku odnesla v roce 2011. Obě pochází právě z tohoto jihočeského města, a jak se zdá, jsou na to patřičně hrdé.

Modelky rozdávaly nejen úsměvy, ale pochopitelně také podpisy pro své fanoušky. Během autogramiády stihly i společné selfie. Nikol Švantnerová navíc přiznala, že jejím úkolem bylo především pořádně fandit. V turnaji si totiž zahrál jak její tatínek, tak i bratr a přítel. „Tento den by se měl zapsat do dějin, moji 3 chlapi na jednom hřišti,“ zasmála se oblíbená Miss.

9. ročník této akce, jejíž výtěžek poputuje na dětské oddělení Nemocnice České Budějovice a do centra Arpida, se zúčastnilo i několik dalších osobností českého showbyznysu. Koncert zde měli zpěvačka Ewa Farna, skupina Ready Kirken či Xindl X a narazit jste mohli i na zpěvačku a bývalou moderátorku Emmu Smetanu. Ta zde pořádala charitativní bazar, na kterém mohli účastníci akce získat oblečení od známých osobností.

Nikol s bratrem (vlevo), přítelem (uprostřed) a tatínkem (vpravo). Foto: Instagram N. Švantnerové.

Nikol s bratrem (vlevo), přítelem (uprostřed) a tatínkem (vpravo). Foto: Instagram N. Švantnerové.