Back
Image Alt

Českou Miss 2016 se stala tato kráska z Náchoda

Českou Miss 2016 se stala tato kráska z Náchoda

Dlouho očekávané finále jediné národní soutěže krásy je za námi! Korunku pro nejkrásnější dívku České republiky si odnesla půvabná Andrea Bezděková. Již 12. ročník této soutěže se však nesmazatelně zapsal také do života Natálie Kotkové, která získala titul Česká Miss World 2016 a Kristýny Kubíčkové, která je novou Českou Miss Earth 2016.

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková…

…získala korunku z rukou loňské vítězky Nikol Švantnerové. Korunky si užívají i zbývající dvě vítězky, přestože Natálii Kotkové se ji podařilo nešťastnou náhodou rozbít. Jak se však říká, střepy nosí štěstí.

Loňská vítězka Nikol Švantnerová a její nová nástupkyně Andrea Bezděková. Foto: Arthur Koff.

Loňská vítězka Nikol Švantnerová a její nová nástupkyně Andrea Bezděková. Foto: Arthur Koff.

“Moji nejdražší, jen chci, abyste věděli, že si vaší podpory nesmírně vážím,” napsala Andrea na svůj Facebook během finálového večera. “Věřte mi, že mi to sílu skutečně dodává, a ať už to dopadne jakkoliv, dnešní večer si s holkama naprosto užíváme!”

Slavnostní galavečer soutěže Česká Miss 2016 se konal ve Smetanově síni Obecního domu a diváci si mohli užít nejen moderátorské duo Leoš Mareš a Libor Bouček, ale i hudební vystoupení. O to se postaraly skupiny No Name, Slza a Lake Malawi.

Finalistky během slavnostního galavečera. Foto: Arthur Koff.

Finalistky během slavnostního galavečera. Foto: Arthur Koff.

Dívky se  představily ve třech disciplínách, z nichž největší úspěch měla nepochybně oblíbená promenáda v plavkách. Té předcházelo zveřejnění medailonků, ve kterých se finalistky představily na svých oblíbených místech napříč celou Českou republikou. Namísto obávaných rozhovorů se dívky zúčastnily vědomostního kvízu, ze kterého vzešla také Miss hlava 2016, kterou se stala Kristýna Kubíčková. Poté následovala promenáda ve večerních šatech.

O vítězce rozhodlo 40 porotců, mezi kterými nechyběl např. herec Jakub Prachař, fotograf Lukáš Dvořák či módní návrhářka Blanka Matragi. Své místo zde pochopitelně měly také patronka soutěže Iva Kubelková a ředitelka Marcela Krplová. Titul Česká Miss World a Česká Miss Earth byl však v rukou diváků. Stejně tomu bylo i se speciálními oceněními. Českou Miss posluchačů Frekvence 1 se stala Natálie Kotková, která získala také titul Miss Tvář a titul Miss Bikiny. Titul Miss Fashion obdržela Nikola Kováříková a titul Miss Technologie si odnesla Kristýna Kubíčková.

Česká Miss World Natálie Kotková a Česká Miss Earth Kristýna Kubíčková. Foto: Arthur Koff.

Česká Miss World Natálie Kotková a Česká Miss Earth Kristýna Kubíčková. Foto: Arthur Koff.

Finálového večera se zúčastnilo deset dívek, a přestože novou královnou krásy se stala jen jedna, vaši pozornost si jistě zaslouží všechny. K tomuto článku jsme proto připojili jejich fotografie, abyste si naposledy mohli tuto finálovou desítku prohlédnout i v jedinečných šatech od návrhářky Blanky Matragi.

Fotografie najdete na následující straně…